Kako napraviti vise jezicni sajt?

Postoji li neki plugin ili kako je najbolje odraditi da sajt bude na par jezika? Korisnik na sajtu da ima da izabere opciju?
image

Možda ti ova dva WP plugina pomognu naravno ako je u pitanju WP

i ovaj

1 Like

da u pitanju je WordPress.
jel si koristio ove plugine? ukoliko si koristi9 jel prevode ispravno ili ono bukvalno…

Ne nisam koristio.Ali u jednom trenutku sam mislio da koristim jedan od ta dva plugina, na svome sajtu da imam i takvu opciju. Samo nisam bio siguran po piutanju SEO kako bi se odrazilo na ceo sajt i popisivanje stranica

Pretpostavljam da se vode (da je kodirano ili već kako se kaže) google programom za prevođenje Što u osnovi po mom mišljenju je google translate O.K ako je tako .Pročitaj u opisima plugina
koji je od ova dva boji ne znam sam odluči :slightly_smiling_face:

1 Like

hvala Vam. :slight_smile: 20 karakteraaaa

1 Like

Kad si vec otvorio temu da i ja postavim jedni pitanje :smiley:

Kako dodati novi jezik na websajt bez da se izgubi trenutno rangiranje na Googleu?

Da li postoji plugin sa mogucnoscu defaultnog jezika, da se permalinkovi ne mijenjaju, a da se na engleske stranice doda na link sta se treba dodati (npr ?en)

Pogledaj ova dva plugina možda imaju opciju za dodavanje url slug .Kako ti reče dodatak za jezik ?en

Pa nije vazno kako je tacno dodatak na url, razmisljam samo kako da se ne izgube postojece pozicije na guglu, i kako da se uradi sto bezbolnije :smiley:

Pa što se tiče google updatea I rangiranja sajtova ni bog otac ne zna više šta više rade,kako “prevrću” pozicije sajtova Lično mislim da ne bi trebalo da ima nekih većih problema sa pozicijama.

Verujem da ovde ima ljudi koji bi mnogo više mogli da ti kažu o ovome ( možda da otvoriš temu na ovo pitanje)