Kako navesti adresu bez broja - Adsense

Odbili su me vec 2 puta zbog netocnih licnih podataka,adresa mi nema broja naveo sam ovako Lepenica bb,ali su me odbili,kako drugacije da popunim to polje ?

Navedi “Lepenica 1” tako ce da te prihvati a postar ce ionako moci da te nadje :slight_smile:

Ako navede Lepenica 1 i cek mu stigne na tu adresu a sva dokumenta su mu na Lepenica BB zar mu nece predstavljati problem u banci kod naplate sto se adrese razlikuju?

Meni nije predstavljalo kod inkaso naplate.

Lijepo neka podnese zahtjev za izdavanje rješenja za dodjelu kućnog broja u svojoj općini, pa će i poštaru biti lakše. :slight_smile:

Samo još to trebam xD :stuck_out_tongue:

Ako mora baš biti neki broj stavi bolje 0 onda. Lakše će u banci skužiti da si ti taj, nego ako piše br 1.
Samo im objasni oni u Americi ne mogu pisati bez broja, već mora biti neki bla bla bla, i 100% prolazi! :slight_smile:

[quote=""]Ako mora baš biti neki broj stavi bolje 0 onda. Lakše će u banci skužiti da si ti taj, nego ako piše br 1.
Samo im objasni oni u Americi ne mogu pisati bez broja, već mora biti neki bla bla bla, i 100% prolazi! [/quote]
Napisao sam Lepenica 0 pa cemo vidjeti,hvala :slight_smile:

Neće ti biti odbijeno da si umesto b.b. stavio n.n. (no number), ovi naši bi već skužili. Zamisli kako je tek meni živim u naselju Toplik 2 a kuća mi bez broja :smiley: