Kako otvoriti paypal acc. i kako uplacivati sredstva na paypal tkz. virtualnu banku

[quote=“mitok”]Ako nemaš prijavljenu adresu u nekoj Paypal send and receive country, onda nikako na legalan način.

Ako prijaviš na Sloveniju ili neku drugu send and receive country i prijaviš VCC, vrlo velika vjerojatnost je da će ti u jednom trenu account biti limitiran i da nećeš moć povuć novac dok ne pošalješ dokumente koji potvrdđuju da je prijavljena adresa tvoja stvarna adresa ;)[/quote]

ja već imam takac acc na sloveniju godinu dana i sve je ok. jedan moj prijatelj ima cca 2 godine i tek sada su mu ga limitirali. zato je pravilo vrijedno zlata da nikada ne držiš novac na acc. :malerukes baš zbog tog problema osim toga nismo mi jedini ima jako puno ljudi kojima je pp acc limitiran iz razno raznih razloga.

šta onda ideš u sloveniju dizat novce?

Čuo sam od više ljudi da se u Hypo banci može napraviti za neku siću paypal kartica na kojoj vi polažete novce koje želite trošiti. Znači ne može ti nitko više skinuti sa kartice nego što stavite. Idealno za one koji nemaju povjerenja kao i ja, a i za one koji nemaju uvjete za kreditnu karticu.
Ako ovaj tjedan ulovim vremena zaletit ću se do banke i bolje se raspitati pa javim :wink:

Novac koji povučeš s Paypala, a kasnije se ispostavi problem, Paypal ti zaračuna kao minus, a može i povuć tvoje plaćanje pa ćeš imat problema s onim kojima si nešto platio s Paypala. Limitirat account mogu nakon 1 dan, ali i nakon par godina, nikad ne znaš. Tako da nije za igrat se osim ako se možeš pomirit s gubitkom tog novca. Nakon 180 dana možeš povuć novac na banku, ali i to će biti problem pošto ti podaci uključujući adresu nisu točni pa se neće slagat niti s bank accountom, ako ćeš uopće imat mogućnost otvorit bank account u toj nekoj zemlji.

Ovo s Hypo i samo plaćanjem s Paypala…jednostavno…otvoriš Paypal acocunt s svim točnim podacima, izvadiš Mastercard prepaid u Hypo (ili Visa web u OTP ili otvoriš devizni u PBZ uz Visa electron) i plaćaš putem Paypala samo u onom iznosu koji si prije uplatio na karticu. I ne možeš otić u minus. Ali nema ni primanja novca na Paypal :wink:

a sta mislite o ovome?

http://paypalsucks.com/

neki bas ne vole paypal…

[quote=“eldžo”]a sta mislite o ovome?

http://paypalsucks.com/

neki bas ne vole paypal…[/quote]

Vidio sam to već. Ja mrzim Paypal! Ali ako želiš trgovat preko Interneta i koristiš Paypal gubiš 90% poslova.

evo da izvjestim …

uglavnom otvorio sam racun devizni u raiffaisen banci te uplatio odredeni iznos u eurima tako mi je savjetovala sluzbenica u banci (sjedio sam i ispitivao 1:30h) sto bi mi bilo najbolje

tako da evo za ovaj mj. imam taj novac koji sam uplatio i to ce mi biti taman za odredene transakcije koje imam u planu te mi je dovoljno da i ostane cca. 70-80 eura …

eto koristit cu paypal 1mj. vidjet cu kako ide i ako mi bude super nastavit cu koristiti

[quote=“chief_wolfinjo”]postoje velike šanse da u pbz-u nebu znali ništa o paypalu :smiley:
osim toga što se tiče sigurnosti nemoraš se brinuti jer je paypal u zadnjih par mjeseci utrostručio sigurnost zbog prevelikih krađa acc. pa sada recimo ako se spojiš na paypal acc s drugog računala postoje šanse da traže dodatna potvtdu da si ti vlasnik acc. kao što su broj kartice itd… koju si unio. a ako želiš recimo primati
lovu na paypal račun, onda je najlakše otvoriti pp acc na sloveniju i dodati VCC.[/quote]

inace samo preko svog racunala doma sve transakciju cu raditi, a i nikada nisam se logirao ili bilo sto drugor adio preko racunala u internet caffeu ili od frenda osim ako nije nesto vrlo vazno pa se spojim bezicno u gradu sa laptopom samo da provjerim mail … inace preko tih mreza neostavljam druge podatke

Pozdrav.

Trebam primiti uplatu preko paypala a tek sam otvorio nalog. Šta šaljem klijentu i da li on vidi moje lične podatke koje sam unio, naziv naloga i ostalo?

klijentu šalješ email adresu preko koje si napravio papal nalog … klijent može vidjeti tvoje ime i prezime na paypalu

Ne znam ali ako ima iko veze sa nekim affiliate poslovanjem PayPal ce vas blokirati super brzo i zalediti lovu. Vratice ali 6 mjeseci gnjavaze. Moze za firme i eCom, tu su okay. Konfiguraciju za placanje si slozis sam, ima mislim i uputstva. Za transfer para najbolji je ORU, $5.95 mjesecno i skoro 0 troskova a imas brdo povlastica i svasta nesto, mozes imati svoj TV kanal sve u tih $5.69 ili tu, ispod $6 uglavnom

misliš na dropshipping?