Kako poceti sa zaradom preko interneta?

Pozdrav, svima,
Zanima me kako poceti sa zaradom preko interneta.
Citao sam ovde na forumu da mnogi zaradjuju od reklama pa bih se mozda i ja oprobao ali me pre svega zanimaju iskustva. Posto se trenutno bavim trgovinom instagram profila, trenutno u svom posedu imam oko 30-tak instagram profila, sa razlicitim brojem pratioca i razlicitim brojem aktivnosti na objavama. U proseku izmedju 300 i +1000 lajkova… Umeo bih sam da sastavim blooger portal, takodje i da povezem domenu sa hostingom i da sve osnovne stvari instaliram. Ali sta dalje? I da li bi se to uopste moglo isplatiti? Pod tim podrazumevam barem novac za pljeskavicu u prvih mesec dana. Inace pratioce instagram profila uglavnom zanimaju samo dobre zene… Zbog cega smatram da bi neki sajt sa takvim temama napredovao. Ali me zanima sama sustina, gde se prijaviti za reklame? Kako to funkcionise?

Odakle jepublika na tim insta nalozima? Koja su nicha?

Publika je sa balkana, odgovorio bih i na drugi deo poruke ali nisam siguran sta tacno znaci nicha.

To je tematika koju pokrivaju nalozi.

Mislim da sam u postu naveo ali evo detaljnije, uglavnom se na profilima postavljaju slike devojaka,upoznavanje i slicno. Tako da su 99% muskarci na svim profilima, raznih zivotnih doba.

Steta sto su sa balkana, da su neke tier 1 zemlje moglo bi da se zaradi fino na promociji nekih dating/cam offera. Ovako ti mozda ostaje neki “portal” koji ce da se bavi starletama i tako te bljuvotine sa golotinjom. Tu bi ti bio problem monetizacija mozda, jer AdSense ne bi mogao da stavis na takav sajt.

Citajuci forum sam to i provalio da ukoliko se budem upustio u tako nesto, da zarada nece biti ni priblizna.
Medjutim sto se same tematike sajta tice na samom pocetku bio probao razliciite teme, kako bih video sta ce najvise da privuce publiku. Jos nesto sto me zanima, da li postoji neka lista sajteva koji su da kazem sigurni gde bih mogao da prijavim sajt? I druga stvar da li se zarada zasnima samo na ljude koji kliknu na odredjenu reklamu ili se dobija i neki novac za ljude koji vide reklamu?

I jedno i drugo. Veća je zarada na kliku, ali ima oglasa koji se naplate po pregledu. Doduše, to bolje ide na eng govorno područje

Hvala, na kojim platformama/mrezama ili kako se vec zovu sajtevi za preuzimanje reklama, poceti?

Ovo je kao webmaster forum. Ja ne vidim poveznicu s imenom foruma i ovog balavandera koji jedino što radi su lažni FB i Instagram profili polugolih cura u svrhu egzibicionizma i voajerizma. Zato se i ne javljam za diskusiju, ali ovo je dno dna.

Kome se ne svidja, slobodno moze da napusti sahranu.

2 Likeova

došli ste ovdje da prekidate moj govor moje divne riječi hahahahha i tetka se sprema nešto da mi kaže

1 Like

Hahahahah govor trajao nekoliko sati, neprevaziđen govor tog gospodina

1 Like