Kako poslove dobivaju idioti po preporuci

Dakle ne znam da li je nekome poznato da kreće opet prijava za obnovu kao danasu 09.00h

Zvao sam ekipu u fondu prije dosta tjedana, i pitamja njih kao sama ideja, dakle da ti dan dva prije desetci tisuća ljudi uploadaju PDFove, mijenjaju, pripremaju dokumentaciju itd.

I onda svi u 09.00h ujutro danas trebaju kliknuti na PRIJAVU, jer se danas od 09.00 sati to otvara.

Lik kaže meni da firma im je garantirala da može do 10 000 ljudi odjednom, koja je valjda priskrbila servere.

Server je A1 + cludflare…
ŠTO mislite kako je prošlo?

Jučer pola dana nije ništa radilo, danas čekao sam da prođe login 50 minuta.

E sada baš me zanima tko je to radio, ili tko im je to garantirao, jer ovo je zeznulo sada puno ljudi?
Naime dodali su sada da se mijenaj forma natječaja, ne prvi koji je kliknuo, nego, oni koji su prvi predali papire, kako je i trebalo biti.

Druga opcija da je stvorena “farsa” spore stranice, tih pola sata sat, da se PRAVI ljudi logiraju i dobiju što mogu, a ostale tko j…

Ovakvi primjeri i izvedbe su da mi de digne kosa na glavi (malo što imam) da se uopće toliko trudim kada u krovnim organizacijama, u stvarima koje odlučuju nečiji životni put čak, događa takav šlamperaj, površnost, užas.

izgleda da je neki shared garantovao 10k odjednom

Ma za poluditi to su prevažne stvari nekima. Eto mi htjeli u proljeće srediit kuću, pa obitelj pa itd, i sve ti pada u vodu za koju godinu vjerovatno jer neki debil ne zna svoj posao.
Ili je namjerno kako sam naveo, ne znam, nema druge.
Prežalosno ;(

Kod nas u gradu ima firma kojoj platis 500tinjak kn i garantiraju da ces dobiti novce iz fonda. Inace se bave energetskim certifikatima i slicnim stvarima.

Eto još nekoga tko se obogatio i proslavio.
Tko je to radio?

Pogledaj License sekciju u README file-u :slight_smile: