Kako potrosit 100$

Znam da nije neki budget ali za pocetak ipak da nesto od backlinkinga napravim, sto bi preporucili. Imam ideju da dam to nekom istocnjaku da ide po forumima i komentarima pa pusta komentare/linkove, ima li to smisla raditi? Tematika je putovanja, radi se stranici koju sam postao na “radovi” sekcija, da ne stavljam i tu link pa da ispadne da spamam. Treba mi savjet, na sto trositi vrijeme i novac, osim samog sadrzaja.

Ja spamam cijelo vrijeme samo strane forume sa dobrom posjetom i zadovoljan sam rezultatom. Pola linkova je zbrisano, al ovo što je ostalo, bolje je nego što sam prijavio na šugave direktorije. Al vremena uzima pun k…, isplati je jednom tjedno posvetiti samo tome…

Jel ih samo bacakas tamo ili pokusavas barem malo kamuflirat da izgleda vjerodostojno?

Oni forumi koji imaju veći PR, prvo napišem u par dana 10 postova i u potpis stavim linkove. A sa manjim PR-om, prvo se regam i predstavim kao neka pica i onda kad mi nakon par dana post otiđe prema dolje, samo u potpis stavim linkove i manja je vjerojatnost da mod skuži (zna dosta puta i pobrisati). Neki forumi ne dozvoljavaju potpis, a ima i onih koji su kao ovaj forum što možeš raditi što te volja :slight_smile:
Neki forumi imaju u potpisu nofollow, al opet kak sam čitao nije ni to loše…
Ja nebi nikad dao nekome novce da mi stavlja linkove jer velika vjerojatnost da će te sjebati kao neki što su i na ovom forumu popušili…

Hehe kao pica, da to je uvijek bolja opcija.

nofollow ti sluzi za brze indeksiranje pocetne stranice, a samim time i novih clanaka.

a zasto ne kupis sebi xrumer, koji ce ti to sam da uradi, i cak dobijes na kvantitetu. :slight_smile:

Ti navelike hvalis xrumer, dali samo njega koristis ili ipak i radis nesto manualno?

Evo solidna usluga za te nofce…

  • 5 Unique articles submitted to Top 30 Article Directories.

  • 50 Web 2.0 + SB Links ( 100% Guaranteed Links )

  • 5 Forums Registration * 10 post per each = 50 links

  • 35 Blog Comments Pr1+

  • 400 Directory Submission PR 2+

  • 30 RSS + Multi Ping Services;

  • Competitive Links - 50 links

  • Free Facebook Business Page + RSS + Multi Ping Services ;

  • 5 web 20.+ 3 Squidoo lens creation + RSS + Multi Ping Services + Top Web 2.0 + Blog Comments;

Price 89$ - paypal

Mora biti .com / co.uk market, za posebne jezike je skuplja cijena.

Ako te zanimaju jaci paketi, ima i toga.

Ako imas pitanja, javi da te povežem.

Isto tako, bilo tko, ako vas zanima usluga, dobijete kontakt na PM.

Naravno, manualno podesim SEnuke :slight_smile:

zezam se,

uradim poneki jedinstven članak, spin-am ga, i obajvim na 30-ak direktorija članaka.

Ma ja brijem da bi ti bilo dobro potrošiti kod Odeska (


). Vjerujem da bi za te pare dobio dosta dobrih backlinkova, a i za puno manje. Intenzivno razmišljam da unajmim jednog uber pametno sposobnog Indijca koji bi mi sredio 100 backlinkova s anchor textom na PR 5-10 domenama za kojih 20$.

Za 100$ možeš dosta toga naći i u WSO sekciji, samo malo vremena potroši i pogledaj koga uzimaš da ti radi.

Sto sam ja do sada nasao :slight_smile:

-profile links za 10$ 200 komada
-profile links za 10$ 100 komada kao relevantnih ali lik nije uspioo skupiti pa smo se nesto nagodili na kraju ipak mogao sam vise dobiti
-1000 facebook fanova za 10$
-100 digg likova za 6$ :slight_smile:

jos imam neke zene koje salju okolo komentare, 20 rucnih komentara za 1$ :slight_smile: pa tako za 10$

uglavnom sve neke bolesnoce za sitne pare, ali eto da probam malo svega sto ima, najsmjesnije mi je kako pun ■■■■■ tih azijata kada zakasni ili odustane ide na neku operaciju a drugoj polovici se rusi kompjuter i nikada ne naprave backup, uglavnom smjesno je za citat sve moguce isprike, mogao bi blog otvoriti samo sa time :slight_smile:

Gdje si dobio to profile links za 10$ 200 komada? Da i ja probam.

probaj odesk elance i slicno pa ces naci ljude