Kako povecati reach na Fb page?

Pozdrav.Ovako na fb page reach je dosta spao pa sad me zanima da li ima neki nacin da se to poveca?Hvala

-Ne postaj previse linkova
-Postaj interaktivne slike (like-heart opcije)
-Postaj videa u tvojem nicheu zatim se prikljuci u Facebook grupe u tvojem nicheu i dijeli objavu sa stranice tamo
-FB Adsi

To su samo neke od opcija,nadam se da ce ti pomoci :slight_smile:

3 Likeova

Uredu, hvala puno

Dodao bih da postas srca,lajkove itd samo ako imas populaciju under 18 :slight_smile:
Sustina radi kvalitetne objave relevantne tvojoj publici.

1 Like

Slazem se,u pravu si!

Koliko pratitelja imas na stranici?
Koja je nisa (okvirno)?
Koliko je stara ta stranica?
Daj neke staistike sa stranice (populacija, staistika)

Globalni odgovor je kvalitetan sadrzaj.

Pozdrav dali vam se desavalo da vam na post ne pokazuje reach meni se to desava od 16h jucer jos uvijek nema promjene dali je neko imao slican problem ima li neko resenje?

Ako je 0 doseg na svim objavama onda je stranica vjerovatno “kažnjena”. Možeš provjeriti ovdje: https://www.facebook.com/help/contact/349130238842860 obično to traje 7, 14 ili mjesec dana.

doseg na svim objavama od 16h je 0 kako da saznam dal je kaznjena stranica dali treba upit slati preko tog linka? hvala

Svakih 30min ti ide objava, vjerovatno zbog tog pretjeranog spama sa člancima.

pa tako nekad ide u 30 minuta nekad nema po dva tri sata koliko obicno traje blokada jer imao sam isti slucaj prosli mjesec

drustvo dali neko je imao problem da je stranica blokirana vise od 7 dana poslao sam upit i dobio ovaj odgovor

Thanks for contacting us. We’ve reviewed your Page and confirmed that it still violates the Facebook Pages terms. As a result, the restriction remains on your page.

Banovana ili blokirana ?

U mene je bio slucaj random stranice bez ikakve obavijesti da sam nesto prekrsio, da sve sam mogao objaviti samo ne clanke , objavim rach 0 bude i ostane , na kraju kad sam malo proguglao “blokada” ili sta vec je bila sto je bilo par prijava “spam” (svaki clanak je imao po par K pregleda pa se nađe neka budala sto joj nista ne smeta al hajmo spam puknut ) i nakon 2-3 mjeseca samo proslo :slight_smile:

meni se desilo prije dvije sedmice sam imao blokadu 7 dana i pustilo bilo dva dana i opet evo vec 8 dana nista nema promjene nadam se da ce proci

Pa ne dijele oni džaba blokade

1 Like

Moguce da puno dijelis na stranice zute stampe, clanaka gdje ima erotike i ostalih gluposti koje prolaze dosta na nasim prostorima :slight_smile: Kao sto kolega olaf rece nece sigurno ti dzaba dati blokadu

Formula je vrlo jednostavna za povecanje reacha. Matematicki izgleda ovako:
Kvalitet + relevantnost + poziv na reakciju = reach

Stim da poziv na reakciju nije uvek nuzan jer kvalitetan i relevantan sadrzaj sami upicuju poziv.

@InfoMagazin Vjerovatno je blokirana zbog clickbait naslova, stoka prijavljuje umjesto da odlajkuje stranicu i šta da se radi… ne vjerujem da je zbog “spama” blokirana jer bi trebalo dosta prijava.

Dali postoji nacin da se sazna na koliko dugo je blokirana stranica?

Verovatno ti je blokirana na mesec dana.