Kako povecati zaradu na Adsensu tema news, Imam pregleda ali zarada na 0

Pozdrav.Imam adsense racun vis par godina za yt onako ubacio 2-3 videa i na njemu oko 4,5 eura i onda prije 2-3 mjeseca sam odlucio da pocnem raditi sa vijestima na stranom i poceo sam sredio sam adsense i dobio odobrenje i prikazuju se reklame.2 dana ima kako sam poceo jucer sam objavio oko 5postova i na 5 postova po 150-220pregleda nije puno ali eto, uglavnom nema nista zarade, citao sam da ubacim keywords i stavio sam seoyoast i sad ga koristim i ubacim npr u keyword world news jer samo jednu mogu ubaciti jer nije premium.Uglavnom portal mogu naci na googleu kad napisem tolanews ono izbaci u pretrazivacu ali eto nema zarade i sad me zanima kako je povecati, sta uraditi ako imate kakav savjet i ako sam pogrijesio negdje u pisanju ili nesto glupo napisao ispravite me jer nisam iskusan oko toga pa ne znam zato sam ovdje da mi vi kazete sta ne valja i sta bi mogao uraditi.Portal Tolanews.com


Evo tako mi stoji kad otvorim nigdje zarade samo to 0.01.Eto hvala na pomoci unaprijed.

ta posjeta je mala, news portal slabo prikuplja posjete sa trazilica … kada sam ja radio sa adsenseom na 1000 unikatnih google analytics posjeta imao sam 1€ zarade … jesi li razmisljao o promjeni tematike?

3 Likeova

Moj kolega na vijestima ali na nasem zaradi dnevno do 35 $ pa sam i ja to probao.Nisam razmisljao ne znam o cemu bi zato pitam da li zna neko kako povecati zaradu

Pa sve ti je reka ruin, da bi povecao zaradu povecaj prikaze. Na news portalu ti su ti potrebne tisuce pregleda za ista prihoda. Od 20-50k dnevno da ocekujes nesta.

1 Like

ne znam sta da ti kazem, ponovit cu, news portal slabo dobija posjete sa trazilica, jedino da ganjas neke stranice pa da iznajmljujes ili da im placas po objavi … da objave tvoj link na stranici ali opet je pitanje da li ces biti u plusu

1 Like

Zato planiram kupiti kakvu stranicu, a ovdje nisam pitao za stranicu i to nego sam pitao da li postoji nesto da se promijeni da se zbog toga pojaca zarada da npr ako za 2k pregleda dobijem 10 dollara da uradim nesto jer viidm govorili su keywords i tako to da uradim jos nesto pa npr da za 2k pregleda dobijem 12-15 dollara bubam to sad samo dajem primjer.

za news site SEO mislim da ne ide, mozes staviti jednu native mrezu kao sto je mgid/taboola ili mozes nabacati popunder reklame ali ni to ne ide na news site

1 Like

Uredu, hvala puno da prijedlogu