Kako povezati Payoneer bank acc sa Paypalom?

JA kako znam dobijes i payoneer credit card koju povezes sa paypalom

Nemam karticu sa payonera iako sam je trazio pre 6 meseci i pisao supportu al nisu voljni da mi pomognu… Support im je ocajan

Kako onda dizes lovu ako nemas karticu?
To smo pre masovno radili kada nije bilo isplate paypal-a za Srbiju,povezivali smo payoneer i paypal.

Sa payoneera dizem na bankovni racun, sa paypala na karticu… Al mi je preko potrebno da povezem bankovni racun sa payoneera ili da probam transfer wise… Nzm jel to neko koristi…

Nama su za payoneer davno pravili i slali kartice na kucnu adresu,sa kojih smo dizali pare na bakomatu.
Nisam siguran ali mislim da su tu opciju jedno vreme bili ukinuli da se poveze paypal i payoneer,ne znam da li ponovo moze,probaj negde naci tutorijale.

A ja nzm :smile: zašto konačno ne počnete koristiti tražilicu gore desno? :thinking:

Tada će vam ponuditi ovu temu,


i još dosta njih. :wink: :o:

Evo sve sam prelistao nema nista konkretno ni u drugim temama, ni u toj sto si ti stavio :slight_smile:

Pa ima sve receno bas na temi koju je postavio moderator a to je da ne moze vise da se spoji preko balkanskog paypal-a,nego su probali preko nemackog.

To je staro 2 ipo godine :slight_smile:

Nije 2 godine zadnji komentari su od 2018.
Postavi pitanje na tim temama a evo link kako pretraziti sve teme.
https://wmforum.geek.hr/search?q=payoneer%20paypal

Dobro 'ajde, pusti ga sad kad je otvorio ovu temu neka piše ovdje, nećemo na više mjesta odjednom pisati i pitati. :smile:
Ali sve mu je rečeno, nema više konekcije Payoneera i Paypala. :no_entry_sign: :o:

1 Like

Nikako jer Payoneer se vise ne moze koristiti s Paypalom, ima kakvih godinu dvije.

Pa na fb grupi sam dobio drugacije odgovore al posle obrisase post…

Kazu treba mi na payoneru community federals banka tako nesto a ne first century sto ja imam. To je jedna opcija a drugi je rekao da trazim od payonera custom bank podatke i da ce uspeti :slight_smile:

Payoneer mi je dodelio 3 US bank accounta u 3 različite banke sve dok PayPal jednu nije prihvatio. I uspeo sam da transferujem novac sa PayPal-a na taj bank account. Konačno!
Bank of America i First Century Bank je odbio a Community Federal Savings Bankje prihvatio!
Čisto da znate ko želi novac sa srpskog PayPal-a na payoneer, MOŽE

Edt: Ljudi nemojte da se tripujete i da tražite od Payoneer-a ovu banku, nije fora u banci već u broju računa.
Neki su na crnoj listi od strane PayPal-a. Mojoj drugarici ista banka koja meni hoće njoj neće, dakle samo tražite nov račun i kažite da je za PayPal da bi vam oni dali onaj koji je najmanje korišćen.

1 Like

Prošle godine sam napisao za tu mogućnost između Payoneera i PP (Pitanja oko amazon affiliate sajta) i ukazao da je na Fb grupi fino sve objašnjeno kako da se odradi :wink: Ima i iz BiH koji su to odradili.

1 Like

Hvala za ovaj info,svrha paypal- payoneer je bila kada se nije moglo primati pare sa paypal-a u Srbiji,vise ne vidimo svrhu jer si sada mogao povezati visa i dignuti lovu ,jedino ako dizes veliku lovu pa na bankomatu dignes preko payoneer kartice da te ne moraju cimati sluzbenici u banci ali ti kazes da dizes preko bank racuna pa opet ne vidim svrhu dizanja preko payoneer.

Pa svrha je sto cu iznajmiti nekom pakistancu Paypal moje je 10% transakcija pa da me ne smaraju iz banke na velike sume za porez itd :slight_smile: pa cu njemu da saljem sa payonera na payoner :smiley:

Ali smarace te jer ulazis u banku.Uzmi nekako karticu pa na bankomat.

Aha to je onda nesto drugo.Sta zar pakistancima ne daju paypal :grinning:

Ma nemaju oni paypal banovan im je :slight_smile:

1 Like

Moras paziti da ne zatrazi taj sto tebi salje novac na paypal refund ili povracaj novca pa si u problemu.