Kako pravilno koristiti ovu funkciju?

Bok,
pokusavam odijeliti the_content(); radi stiliziranja… u potrazi internetom naisao sam na rijesenje za kojeg nisam siguran da ga znam pravilno implemenirati.

Radi se o rijesenju koje bi koristio unutar single.php-a, a radi na princip da odvojeno prikazuje sadrzaj ovisno o tome koji dio sadrzaja je iznad a koji ispod taga.

Dakle ovo mi treba

<?php if(strpos(get_the_content(),'id="more-')) :
global $more; $more = 0;       // Set (inside the loop) to display content above the more tag.
the_content(''); ?>
<!--the area inbetween-->
<?php $more = 1;
the_content('', true ); // Set to hide content above the more tag.
else : the_content();
endif; ?>

Ja sve stavim unutar loopa umjesto the_content();, ali to ocito nije pravilno jer mi onda prikaze samo sadrzaj koji je iznad taga.

function.php

// split content at the more tag and return an array
function split_content() {
    global $more;
    $more = true;
    $content = preg_split('/<span id="more-\d+"><\/span>/i', get_the_content('more'));
    // first content section in column1
    $ret = '<div id="column1" class="column1">'. array_shift($content). '</div>';
    // remaining content sections in column2
    if (!empty($content)) $ret .= '<div id="column2" class="column2">'. implode($content). '</div>';
    return apply_filters('the_content', $ret);
}

single.php

<? echo split_content(); ?>

Pokusat cu to iskoristiti, ali cini mi se da je ona prva opcija ipak bolja solucija za moje potrebe. Pa ako netko zna kako da je pravilno ubacim neka se javi :smile:

EDIT: radi ovo odlicno, uspio sam i stilski i funkcionalno napraviti ono sto sam htio.
Veliko hvala @Eldar_Ribic