Kako riješiti ban na fejsu i AdSense?

Evo zbog onog nekog malwarea u file manageru nam se dogodila da nam facebook dao ban domeni pa ne možemo ništa sherati na fejsbuk stranici.

Osim toga i AdSense je stao s prikazivanjem oglasa (generira traffic u AdSense sistemu, ali ne i estimated earnings-zaradu).

Zanima me imate li dobitnu kombinaciju? Kako vratiti taj ban jer je sada sve u redu s domenom.

Već sam 10-ak puta slao i feedback na adsense pa evo nema nikakve povratne info

Ja sam imao slično iskustvo .Imao sam kupljen domen (strano ime) nisam ništa mogao ni da delim niti da objavljujem na stranici na kraju sam skonto da taj moj “novi” domen davno je popio ban od FB (jer bio je već kupovan pre)
Pokušao sam ovde da postavim pitanje:


al ni nakon 6 meseci niko odgovorio nije Moje mišljenje je to, da teško da će te to vratiti u neku normalu ili dobiti nekakv odgovor .Verovatno ste na nekoj sad FB black listi domena

Što se tiče adsense oglasa razloga može biti raznih…
Evo mog slučaja…kod mene se desilo prošle godine da mi je adsense stao a prikazivanjem oglasa na sajtu totalno, bez ikakvih razloga! Na kraju skontao da je krivac bio google serveri koji serviraju adsense oglase oni su bili “zablokirali” (Ali sam na kraju uspeo da vratim adsense na sajt :slightly_smiling_face: uz pomoć adsense podrške ( ne foruma)

Inače bez linka sajta možemo da pogađamo ko baba vanga :laughing: šta je s adsense

P.S. vidim dosta ljudi izbegava da stavi link sajta kada j imaju neki problem sa sajtom. (ne kontam što)

1 Like

Zato što vjerovatno “unaprijed znaju šta je problem”, ali ipak iz nekog razloga “i dalje pitaju gdje je problem” :grin:

1 Like

a ako je problem otklonjen prije 10 dana…

poslani svi zahtjevi preko feedbacka i foruma te facebook community standarda…a odgovora nikakvog nema

a ako je problem otklonjen prije 10 dana…
ovo tvoje što si reko ne kontam :face_with_raised_eyebrow:

Ček @Sales_Department jel tebi se još uvek ne prikazuju oglasi na site-u ili…je sad sve OK?
Ako ti se još uvek ne prikazuje adsense pogledaj pod pomoću developers tools u google chrome pod “console” kakav je odziv google servera koji poslužuje oglase na tvom sajtu (naravno prvo idi na clear console) pa refrešuj stranicu) pa ćeš onda videti da li ti se pravilno šalju zahtevi za oglas

hvala ti, pogledat ću :slight_smile: