Kako sakriti vlasnika domene?

Da ne ulazimo zasto kako, zanima me gdje je najbolje uzeti hosting i kod kojeg registra, koji privacy, kako bi sto teze se doslo do pravog vlasnika?

Zavisi od koga želiš sakriti informacije. Od osoba si po defaultu sakrivene radi GDPR. A od vlasti ili u slučaju sudskog naloga te neće baš netko štititi

1 Like

Radi se o autorskom pravu koji mi jedan publisher osporava, i zelio bi objaviti pdf za download pa nek se slikaju, al na nacin da ne znaju da sam ja to napravio. Koliko znam ruse zaboli za autorska prava iz zapadnih zemalja.

Hvala puno na odgovoru.

OffshoreDediTM a leading hosting provider of offshore commercial, industrial and residential servers.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

hahaha ovi su najjači :smiley:

1 Like

dobro recimo da je promakla greška :smiley:

ja bih prije vjerovao ovome

Ma da, razumijem, imao sam i sam iskustva sa jednim hostingom koji nije sajt ažurirao bukvalno godinama al su rasturali sa uslugom… mada na prvi pogled odbija kad tako nešto vidim, djeluje neozbiljno.

1 Like

Ako želiš baš da budeš anoniman, moraš otići i korak dalje. Danas uopšte nije teško (a ni skupo) kreirati lažni identitet. Ovo nisi čuo od mene… :wink:

1 Like

Dark web rula 20 puta sa znakovima.

safe domain registar

https://njal.la/

1 Like

Ovi što su mu pomogli, što bih volio da njihova autorska prava ugrozi pa da čitam ovdje kako kukaju.

Razlog je naveo, 20 znakova:

1 Like

Prebacis na cloudflare registrar i imas potpunu zastitu u svakom pogledu

Neki veci webcam sajtovi isplacuju u cryptu.

1 Like

Odes u neki internet kafe
zapalis cigaretu, ako pusis, ako ne onda nista…
napravis jedan google nalog
odes na freenom i uzmes besplatan domen na godinu dana.
naravno google nalog ti bude na ime Pera Peric, po zanimanju metalo-glodac
onda zakupis neki talibanski hosting na koji isto das lazne podatke
i za kraj odes na https://www.cloudflare.com/ i tu zamaskiras da ne moze da se vidi gde je hostovan sajt… i to je to…

I ako do čega dođe, opet te ulove. :smile:

1 Like

istina, isplaćuju i velike advertising mreže … dogovoriš se sa managerom da ti on isplaćuje u crypto … ali to samo ako je ogromna zarada i ako manager procijeni da može rizikovati :smiley: