Kako se aktivira placanje na Paypalu?

Ili tako nesto, uglavnom moze li mi neko objasnit kako se aktivira placanje na ovo bijednom paypalu, ne mogu nac ni u helpu ni na guglu

Da, podrska online je katastrofa…

Kakva uplata, koji account imas personal ili business

Personal, pretpostavljam. Davno san se registrira, prije skoro 10 godina i nikad ga nisan koristia do sinoc kad san jednom clanu foruma mora uplatit neku sitnicu i covik vidi uplatu ali triban nesto aktivirat, a nigdi tu opciju neman

Pogledaj da li pored transakcije imaš negdje opciju “confirm” pa klikni na to. Ili klikni na detalje transakcije pa bi negdje trebalo biti “yes” ili “confirm” što se odnosi na to da si primio ono što si platio.
To je rješenje u slučaju da je njemu novac u “pending balance” i nakon toga će mu odmah prijeći u “available balance”.

ma ovo je uzas, sve sta mozes nac tamo je u vezi prevare ili povrata novca. Ako ne mogu nac kako aktivirat transakciju, ona se nikad nece obavit, ili oce sama od sebe nakon nekog vrimena?

Sama će se aktivirat…mislim nakon 21 dan, ili nakon 30, ali ako se radi o ovom što sam napisao onda možeš sam potvrdit transakciju

Kada si novi, ili uplacujes nekom tko jos nije zaradio status onda ide i taj korak confirm. Nades promet na paypalu i vidjet ces tu upaltu. Samo je potvrdi.

Nemoj se zivcirati paypal je inace jako dobar servis

Mislim da taj tvoj klijent hoće da ubrza uplatu koju inače treba čekati 30 dana da bude dostpuna za withdraw. To ćeš teško naći na ovom novom izgledu, probaj promjeniti na stari i pročačkaj.

Doshi to sta kazes je tocno, ali ja tu uplatu ne mogu ubrzat, a nije bas da se ne snalazin po netu. Cak mi je posla i neki tutorial kako pribacit na classic site, ali izgleda da se to vise ne moze. Shvacam da je dobar servis i da ovo odugovlacenje u biti smanjuje mogucnost prevare, ali ja coviku ne mogu uplatit 7 dolara hahaha

pod transakcijama mogu vidit samo detalje, nista drugo neman za klik osim printanja transakcije. Osjecan se malo glupo jer ovo bi valjda tribalo bit jednostavno

U svakom slucaju, hvala svima sta pokusavaju pomoc :slight_smile: