Kako se zaliti na kaznu za FB Page Quality?

Pozdrav da li neko zna kako se zaliti na kaznu u Page Quality,Imam stranicu od 50 k pratioca i nikad nisam imao ni jednu kaznu bilo je uvjek zeleno do danas.Naime objavio sam sliku jednog covjeka i oni su me kaznili napisali da je sirenje terorizma i mrznje,a objava nema nikakve veze sa tim.Pored toga dobio sam odma crvenu liniju i pise da ce moja stranica biti ugasena zbog neprestanog krsenja pravila.I ako je ovo prva kazna a gledanost je opala odma za 90%.Ima li neko rjesenje ?

1 Like

Nema dok sami ne sklone, ako sklone…istl imam na vecoj stranici vec mjesecima taj problem. Bile su dvije crvene, nedavno je ostala samo jedna.

Nadam se da ce vremenom nestati…

Tesko da ce se pomaknuti ikad,jer na jednoj imam skoro godinu ipo stoji ne koristim stranicu nema svrhe a evo sad i ova

1 Like

Imam i ja na jednoj stranici, zbog slike koja je podijeljena prije 2 godine, a notifikacija dosla u januaru. A sliku podijelila moja prijateljica koja isto toliko vec nije na straniciSvakih 10 dana saljem na uvid, tamo u postavkama Policy Issue, pa submmit, ali bezuspjesno. Nadams e da ce nakon godine dana uklonit :joy:

E jebbem im mater nenormalnu ja jednu dobio opomenu odma sve crveno reach unisten skroz posaljes zalbu uzalud ko da i nisi poslao.Na Youtube kad dobijes kaznu nakon 3 mjeseca istekne a na fb da ne dobijes kaznu nekad to je prosto nemoguce

1 Like

To vremenom nestane. Mislim da traje oko 3 meseca, samo budi strpljiv i pazi da ne krsis fb smernice.

Prije je bilo 3, sad je godina najmanje