Kako spojiti admin panel sa trenutnom web stranicom

Imam jednu web stranicu koju mi je izradio jedan čovjek sa interneta. Na web stranici se objavljuju slike. Ima svoja admin panel ali ga ja nemogu otvoriti… u file zili kada gledam nigdi ne pise admin kao mapa. Mislim da je obrisana. Je li moguće instalirati admin php panel sa interneta i uklopiti ga sa ovim sajtom. Mislim da kad netko objavi sliku da je ja mogu ukloniti i davati admine nekom … ? Molim vas ako mi mozete pomoci. Tko mi rijesi problem ima besplatni banner na stranici. stranica ima jako dobre reklame… Tamplate je skinut sa internet, ako mi netko nađe link di ga mogu skinuti isto dobije banner besplatno… stranica ima oko 3k dnevno…

Koja ti je skripta ?

Na FTP ( tvoje filezilla) su samo mape od datoteka,a admin panel je druga stvar. Pokusaj na kraju url-a, dodati /admin ili /admin/admin.php

pa ako nema mape “admin” na serveru, tj na FTP-u, kakve koristi pokusavati otvoriti istu mapu dodavanjem /admin na link stranice?

on topic:
prvi put cujem za tako nesto ( taj admin.php panel s interneta koji bi ti spojio s stranicom), cisto sumnjam da se to moze napraviti bez znanja u PHP-u.

A si cuo za /admin.php ?
Fino sam napisao nek kaze koja je skripta,bez toga ne mozemo ni pomoci :confused:

ajde javite mi se na PM molim vas ekipa. spasite me, oduzit cu vam se

dada ja kad dodam admin ono mi otvori samo prazan prostor… ?? PM molim vas ekipa

pa nije bitno kako se fajl zove, mora postojati na serveru da bi ga mogao otvoriti

Ili je netko tu htio jos dodatne novčiće uzeti, pa ostavio bez admin panela.

i ja mislim… ma vi bi to mogli rijesiti siguran sam…ajd na privatnu poruku molim vas

tikiM javi mi se na fb napisa sam ti na PM tj uredija zadnji odgovor LINK

mislim da se ne mora mapa zvati admin?

Ako je sajt rađen u wordpressu onda na krajudomene u adressbaru dodati ovo /wp-admin/

imam novi problem, nasao sam tu skriptu na netu i skinio je… sad sam je install i spojio SQL i ostao mi prazan prostor kao i sto treba, što dalje učiniti??

Ako si nasao tu skriptu daj link da znamo uopce o kojoj se skripti radi ovako mozemo samo nagadati dal je (wordpress, joomla, Drupal) il nesto trece

Ne znam koji ti dio nije jasan, ti pricas svoje i ne slusas sta ti se govori.

Ako je radjeno neko Custom rijesenje, nikakva skripta sa neta ti nece pomoci
Ne znam uopste otkud ti ta ideja.

Ukoliko se radi o nekom CMS-u (WordPress, Drupal, Joomla) onda je to druga stvar.

Pokusaj biti konkretniji kako bi dobio odgovor na svoje pitanje.

wampire pozdrav, znamo se mi kad si radio vezice wink stalno si me pitao jel valja haha-

http://prefiles.com/q5uuzqfyvvjs/mediafans_1.1.rar evo skripte… upload sam je na novi hosting i spoio SQL … kad se spoio udem na link i ostane sve prazno… ajde neko neka uspije reci sto je… covik akd mi ej radio drugi web isto je bilo prazno kaze mi daj mi cpanel i udje u cpanel i web proradio… znaci da je nesto oko cpanela.

Imas dokumentaciju tu pa pogledaj

u dokujmentaciji ima css i js… sta da napravim??

ostavi se ćorava posla…

srića pa znaš odgovor