Kako u Wordpressu ukloniti title s linkova u meniju?

Tema u Wordpressu prikazuje meni preko

liste i <?php wp_list_categories('title_li='); ?> i sve bi bilo OK da se zbog tog nacina na svaki link u meniju ne doda i masivni title za link (ono kad hoveras preko linka).

Taj title je description od kategorije, a ja sam pisao jako duge descriptione i to sad izgleda kao keyword stuffing, sto je uzasno po pitanju SEO-a.

Totalna sam njubara sto se tice php-a i pokusao sam obrisati ovo ‘title_li=’ u zagradi ali to jednostavno napravi jedan item u meniju koji ima dropdown sa svim kategorijama koje su se trebale ispisati.

Nisam uspio naci neki kod koji je odgovoran za to ubacivanje title-a linkovima pa mislim da je ona gore linija jedina odgovorna, osim ako nema nesto u CSS-u (iako nisam uspio ni tamo naci).

ps. ovo je vise php related nego sto je problem sa skriptom jer moze se rijesiti jedino kodom, a ne nekim pluginom. Ako smeta, prebacite u skripte ali ovdje sam stavio jer je veca sansa da cu dobiti pomoc.

Nadam se da ce neko skontati o cemu pricam :smiley:

Rijeseno sa:

use_desc_for_title=0

Kako sam pametan kad imam Google uz sebe.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja