Kako unovcit blog o hemoroidima

Ima li iko ideje kakve? Da nudim baner klinikama? ili nekim travarima? ili da prodajem linkove posto je pr4? da smuckam neku mast pa sam prodajem? sta da radim?

Mozda da probas s masti tu bi mogao najviše zaraditi

Preko koga? Kako?

Lud si ko šiba :smije:
Prije godinu dana imao sam domenu hemeroidi.com i pustio je kao i ostalih 50 :uaa:
U biti tu domenu sam dobio od nekoga hosta koji je poklanjao domene, ne sječam se više koji…
Ovo je dobra stvar za manje klinike koje liječe bolesne guzice. Lagano dođeš na prvu poziciju i naplati im članak. Jedini je problem što ti sve tjeraš na zajebanciju, a da se malo uozbiljiš možda bi nešto i zaradio :wink:

Ma ozbiljan sam ja. Kako da nudim kome? Pošto da prodajem? Ima li ko da oće ugovarat poso zaradu dijelimo na pola, ja ću ostalo radit

jel problem otići do apoteke tj. ljekarne reči apotekarici molim vas dajte mi 10 krema za hemoroide. stavit oglas na web stranicu i duplu cijenu način plačanja paypal.
Kupiš kuvertu i platiš neku siču od poštarine i zaradio si 100-ak kuna.
Šta je tu teško?

[quote=“mojzicer”]jel problem otići do apoteke tj. ljekarne reči apotekarici molim vas dajte mi 10 krema za hemoroide. stavit oglas na web stranicu i duplu cijenu način plačanja paypal.
Kupiš kuvertu i platiš neku siču od poštarine i zaradio si 100-ak kuna.
Šta je tu teško?[/quote]

ili pravi sam te kreme i odmah zaradi 200 kuna, a kuni se u mater da ta tvoja krema lijeci i hemoroide i krvni pritisak a da se usput izgubi 25 kg :klanjamse

[quote=“mojzicer”]jel problem otići do apoteke tj. ljekarne reči apotekarici molim vas dajte mi 10 krema za hemoroide.[/quote]Zapravo jest. Iako apoteke prodaju i robu koju se može kupiti u svakom dućanu (npr. bombone i sl.), dio njihovog asortimana se smije prodavati samo u apotekama.
Tako da kod preprodaje proizvoda kupljenih u apoteci treba provjeriti smiju li se oni prodavati samo u apotekama.

Najbolje ti je kod neke bake sta radi masti kupit kilo i pakovat u manja pakiranja i prodavat kao prirodni najbolji ljek…

Ovo sa mašću sam i ja mislio, ali bi je ja napravio pošto se razumijem u to pomalo ipak sam ja ekonomsku srednju završio. Ja. Nego ima li kupaca za takav tip prodaje? Kod nas narod se boji hakera virusa i crne magije i promaje pa će radije trpit da im hemoroidi krvare i ispadaju nego kupit moju čudotvornu mast.

Za KW hemoroidi postoje AdSense oglasi. Meni je to znak da je KW sasvim u redu.
Prodaja i preprodaja masti su smiješne sugestije. Nisi trgovac, a pogotovo nisi magistar farmacije. Možeš si samo vraga na vrat natovariti. Zaboravi s prodajom.

Što bi ja napravio?
Prvo bi kupio poštenu domenu. Vucaranje po blogspotu ne odiše vjerodostojnošću.
Uložio bi neke novce u dizajn kako bi web izgledao estetski prihvatljivo.
Zasukao bi rukave i napisao 5-10 kvalitetnih članaka o hemoroidima.
Istražio bi i svakako bi reklamirao (besplatno) neke veće klinike koje se time bave.
Kako bi nakon toga o hemoroidima znao više od prosječne osobe, pronašao bi nekoliko foruma gdje se priča o toj temi i ubacio se u raspravu - bez ikakvih spamanja linkovima. Linkovi dođu sramežljivo nakon nekog vremena. Samo lagano, radi se o investiciji, ne o biznisu na brzaka.

To uglavnom vrijedi za svaku specifičnu temu. Bez zasukanih rukava, uloženog vremena i ponešto novca nema rezultata. Tko kaže drugačije, priča bajke.

Pogledala sam tvoj blog.
Mislim da treba složiti web stranicu kako bi mogao bolje poslovati. Vidi jel se isplati ta hemerodi.com domena kupiti.
Ne slažem se s mišlju da ljudi izbjegavaju tu temu. Tj., da, izbjegavaju je ali iz srama ili tako nečega, ali tih se problemi svi žele riješiti. Samo na diskretan način… A internet je pravo mjesto za to. I mislim da puno ljudi ima takvih i sličnih problema.
Kad imaš kvalitetnu stranicu, nađi koga ćeš reklamirati, tj. postavi te plaćene oglase.
Bilo bi super napraviti reklame u obliku svjedočansta. Kao što to recimo Melem radi, ali za hemeroide bi to bio vrlo uspješan marketinški potez, tako mislim.
Provjeri još moje savjete s iskusnijim forumašima,
ali u marketing vjerujem da se ipak ponešto razumijem.

fala ali ja bi sve besplatno, znam da ne moze i da blog na blogspotu ljudi kad vide odma kazu klosar, zajebant, sto je u sustini tacno.
da apsolviram da li meni ista znaci prva pozicija na guglu i posjeta koju imam ako je ona na besplatnom domenu i ako nije lijep dizajn i sta jos zamjerate ne mogu se sjetit.
sto je sad oglasivacu bitan dizajn. Zar nisu bitniji ljudi i pozicija? I ja uopste nisam u toku kako nudit banere nekome i te poslove ne kontam.

[quote=“Ognjenpet”]fala ali ja bi sve besplatno, znam da ne moze i da blog na blogspotu ljudi kad vide odma kazu klosar, zajebant, sto je u sustini tacno.
da apsolviram da li meni ista znaci prva pozicija na guglu i posjeta koju imam ako je ona na besplatnom domenu i ako nije lijep dizajn i sta jos zamjerate ne mogu se sjetit.
sto je sad oglasivacu bitan dizajn. Zar nisu bitniji ljudi i pozicija? I ja uopste nisam u toku kako nudit banere nekome i te poslove ne kontam.[/quote]
Ok, sorry na neprimjerenim dosadašnjim savjetima.

A što ćemo s ovim: “Attention! This domain has a very little quality backlinks and you run the risk of the domain losing it’s page rank on the next Google pagerank update!”

Naslov bi bilo bolji da je drugačiji jer ovaj previše ograničava krug tvojih čitatelja.

Može li se nekako urediti da prodaješ svoje preparate: čajeve, masti i sl. Te stvari ako su prirodne sigurno ne podliježu tome da se moraju u apoteci prodavati.

A možeš i kontaktirati ove koji sebe oglašavaju da prodaju te kremice, ili neke liječničke ordinacije pa im ponuditi banner reklamu. To možeš unatoč prodaji svojih proizvoda, nema veze :smiley:
A možeš za njih pisati i reklame u obliku članaka, kao neke recenzije (ako se to tako kaže). To ne preporučujem ako i sam prodaješ preparate. Pokušaj im ponuditi takvu svoju uslugu.

edit: htjedoh reči: ne, ne moraš imati “šminka” stranicu, ali onda moraš jako ići na “običnog, malog čovjeka koji zna s tim problemima hemerodia”. I to može biti uspješno.
A već rekoh da interes za te stvari postoji.

fala na savjetima
moracu nesta smutit
domaca mast sa nevenom propolisom itd
ali mislim da malo ljudi oce kupovat nesta preko neta
a nekom da prodam baner mislim da sam nesposoban za to
tako da propade blog

Ma zašto bi propao ako je to nešto čime ti se da baviti.
Ostavi blog kakav je. Smuti kremicu, ponudi je na forumima.
Javi se privatnom porukom nekom s foruma i ponudi mu besplatan uzorak.
Ako se toj osobi svidi, drugi će se javiti da će kupovati.

Nego… pada mi napamet… Spominješ propolis, neven… Možda da napraviš i kremicu za kožu-nekakav melem, Kleopatrinu tajnu… tako nešto. Pa onda to isto nudiš. Pa nekoj moderatorici pošalješ paketić jedne i druge i eto ti reklame. Ako joj bude neugodno pisati o ovoj za hemeroide kako joj je pomogla, o ovoj drugoj bi morala reči koju riječ hvale, a onda naravno bi spomenula i kako joj je i ova druga stigla.
Ljudi vole prirodne preparate.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja