Kako vidjeti izgled stranica iz npr. USA?

Posloji li sistem koji omogućava vidjeti kako neka web stranica izgleda otvorena u US ili Kanadi npr.?
Pitam jer me zanima koje se reklame na mojoj stranici vrte tamo, pošto je druga regija.
Thnxs

Preko proxy servera.

Nadjes proxy server za odredjenu zemlju preko google i to upises u svoj browser u options.

Kada zavrsis sa pregledaom nemoj zaboraviti iskljuciti proxy server u browseru.

Upravo probao komada 5, i ne pokazuje upravo ono što me zanima, kako izgledaju adsense i chitika reklame? Prazna polja.

pa chitika mozes vidjeti ako dodas onaj query string na url.

Takodje chitika nije ogranicena samo na USA, prikazuje i u vecini evropskih zemalja.

Probaj ovaj proxy server, kod mene prikazuje reklame na njemu

165.193.102.220:80

[quote=“nike”]pa chitika mozes vidjeti ako dodas onaj query string na url.

Takodje chitika nije ogranicena samo na USA, prikazuje i u vecini evropskih zemalja.

Probaj ovaj proxy server, kod mene prikazuje reklame na njemu

165.193.102.220:80

[/quote]

aha, hvala

ne kontam ja server, otvara mi se stranica smartbargains, možda ne znam otvoriti, ja to pejstam u url bar

htjeo sam vidjeti kako izgleda stranica na koju sam upravo postavio chitika kod, jer kod mene je samo backfill, koji mi donosi hrpu pageviewa, ali nijedan klik. Pretpostavljam da je to standard kod nas, tj. za naše stranice na hrv

[quote=“user999”]aha, hvala

ne kontam ja server, otvara mi se stranica smartbargains, možda ne znam otvoriti, ja to pejstam u url bar

htjeo sam vidjeti kako izgleda stranica na koju sam upravo postavio chitika kod, jer kod mene je samo backfill, koji mi donosi hrpu pageviewa, ali nijedan klik. Pretpostavljam da je to standard kod nas, tj. za naše stranice na hrv[/quote]

Ne mozes samo copy paste u url bar, moras ustimati u opcijama browsera koji je proxy server i ukljuciti to.
Iza “:” je port na koji treba da ide.

nakon sto zavrsis obavezno ugasi proxy server.

Pokušaj s ovim

hidemyass blokira sve oglase, i adsense i chitika

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja