Kako vlasnici web stranica sa flash igrama zarađuju

Bok,

molio bih da mi netko objasni kako vlasnici web stranica sa flash igrama zarađuju
odnosno imaju određen prihod ? Znači konkretno što treba napraviti da bih imao neki prihod ? ako može netko objasniti.

hvala

pretpostavljam da zarada ide preko reklama,jer na 99% stranica sa flash igrama moraš pazit gdje klikaš da ne odeš na nekakvu reklamu…

da općenito adsense oglasi i slično ili ukolko praviš velik traffic možeš ga prodavati

Ja sam vec ranije pokrenuo slicnu temu, pa mozes i tamo da procitas sta su ljudi savjetovali.

http://webmajstori.net/forum/showthread.php?t=31632

Znači ako postavim adsense , dali smije postaviti možda reklame od neke druge firme ili je to protiv pravila adsense-a ? Te vezano za traffic, na koji način ja usmjerim traffic na neku drugu stranicu ako bih želio prodavati traffic kao što neki čine ?
Te koju su još opcije zarade kod tih stranica ? osim adsense -a ?
Dali netko koristi ove :

link : https://www.mochimedia.com/?utm_source=ad_container&utm_medium=logo

Hvala

Naravno da smiješ postavljati i druge reklame

a što se tiče Mochi igara to ti je sranje i bježi od toga jer ćeš u suprotnom imati cijenu klika 0.0001€

[quote=“Ivan1000”]Naravno da smiješ postavljati i druge reklame

a što se tiče Mochi igara to ti je sranje i bježi od toga jer ćeš u suprotnom imati cijenu klika 0.0001€[/quote]

hvala na odgovoru.
znači ako imam google adsense reklame , istovremeno smijem imati reklame
i od drugih firmi. ok.

e sada… što se tiče tags odnosno riječi, vidim da u zadnje vrijeme
se može vidjeti najčešće na dnu strranice da ljudi postave mnogo riječi,
dali se te riječi smije stvaviti ali da budu nevidljive za korisnike ? kao prozirne ?

hvala

Ne. Tko ti je rekao da od toga ima koristi na googlu nema pojma, jedino što možeš dobiti ban od toga, bile prozirne ili neprozirne.

[quote=“Ivan1000”]
a što se tiče Mochi igara to ti je sranje i bježi od toga jer ćeš u suprotnom imati cijenu klika 0.0001€[/quote]

Nemora značiti. Ja na ovim igrama u potpisu znam imati klik preko 1euro. Ako već koristiš mochi trebaš promjeniti sadržaj, ostalo se ništa ne razlikuje od drugih igri.

1 eura? Ja jedan euro zaradim za tisuće klikova.

Da, na freehuntinggames mi je rekord 1.22 eura.
Komedija je kad imam dnevnih 25 posjeta i zarada preko 1 euro.
Dok kod nas sa 700 posjeta nema šanse da se skupi 1euro :vipme:

[quote=“webjumfer”]Da, na freehuntinggames mi je rekord 1.22 eura.
Komedija je kad imam dnevnih 25 posjeta i zarada preko 1 euro.
Dok kod nas sa 700 posjeta nema šanse da se skupi 1euro :vipme:[/quote]

I sad reci da se deal nije isplatio:eu:

[quote=“webjumfer”]Da, na freehuntinggames mi je rekord 1.22 eura.
Komedija je kad imam dnevnih 25 posjeta i zarada preko 1 euro.
Dok kod nas sa 700 posjeta nema šanse da se skupi 1euro :vipme:[/quote]

Kada sam bio na stranici vidio sam box oglas za safari negdje u Africi. Takvi sigurno ne škrtare s cijenom klika.

Moj savjet, stavi više igrica koje imaju “safari” u nazivu i možda se još poveća zarada.

@renato100- zadovoljan sam sa site-om :slight_smile:
@trnac - tnx, sutra počinjem mjenjati sadržaj pa ću voditi računa i na to.

http://www.epicgameads.com/
ovo je solidna mreža za oni kojima nije baš stalo do iskustva posjetitelja. 1€ CPM, pop-up, isplaćuju na PayPal.

[quote=“Ariosto”]
http://www.epicgameads.com/
ovo je solidna mreža za oni kojima nije baš stalo do iskustva posjetitelja. 1€ CPM, pop-up, isplaćuju na PayPal.[/quote]

Ja sam ih držao tjedan dana nakon čega sam dobio ban s obrazloženjem da moji posjetitelji nisu pogodni za oglašivaće.
Uglavnom hrvatski sajtovi na prolaze.
Imao sam po 25$ dnevno tamo, doduše nakon što sam dobio ban, isti dan su mi isplatili novac koji sam zaradio do bana na paypal. Zbilja pošteno od njih.
Znao sam da je predobro da bi trajalo.

Onda ako netko ima USA traffica, 5$ eCPM.

Startaju uskoro i s banner programom. Sto je mnogo bolje od uzas popupa.
I mogu rec - sreca da sam se maknuo iz HR, sad se roka!

Je, to će bit odlično. Primjetija sam da pop-up ipak ima mane, šteti poprilično produktivnosti (za one koji imaju trade stranice sa skriptama TAP ili ATS).

Bok,

Znači to je zabranjeno od strane koga ? googla ili ?

Te riječi nemaju koristi onda općenito ili ?
molim objašnjenje ako može :slight_smile:

Hvala !