Kako zabraniti pamćenje lozinke

Pozdrav

Imam jednu formu koja služi za login korisnika. Vjerovatno znate da kad upišete username i password,onda vas browser pita dali zelite zapamtiti postavke za tu domenu i vi odaberete yes.

E sad ono što ja želim je da na tom polju password zabranim da se prikazuje lozinka koju je browser zapamtio.

Jel to moguće i kako.

Hvala !

mozda javascriptom tako da na pocetku stavis da je

document.getElementById(‘id_polja’).value = ‘’;

neznam jel to to ali tako mi je palo na pamet

[quote=“tjodalv”]Pozdrav

Imam jednu formu koja služi za login korisnika. Vjerovatno znate da kad upišete username i password,onda vas browser pita dali zelite zapamtiti postavke za tu domenu i vi odaberete yes.

E sad ono što ja želim je da na tom polju password zabranim da se prikazuje lozinka koju je browser zapamtio.

Jel to moguće i kako.

Hvala ![/quote]
Nekako ovako

This feature requires a browsers that supports frames.

Nije mi jasno kako bi ovo trebalo funkcionirati ?

ono gore naravno nema veze sa icim…

Probaj staviti ove parametre u input polje: autocomplete=“off” value=""

ne znam koliko je kompaktibilno sa starijim browserima (nije tesko saznati), no ukoliko je bitno, neki od alternativnih nacina moze biti da stranicu svaki put generiras sa drugacijim nazivom polja (random), a naziv pohranis u skrivenom polju…

ja imam slican problem, napravio sam login u HTML-u pa mi treba neka scripta koja ce user i pass pamtiti na serveru koje ja mogu da vidim

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja