Kako započeti sa Affiliate marketingom na Instagramu?

Pozdrav,
Imam 2 stranice na IG i htio bih krenuti sa Affiliate Marketingom, već dosta istražujem, ali nikako da nađem nešto dobro, probao sam sa ClickBank, ali oni ne daju iz Hrvatske.
Može mi itko preporučiti odakle bih mogao krenuti?
Hvala lijepa.

Kako ne daju iz Hrvatske? INstagram nalozi su ti sa domacom publikom ili stranom? Koja tematika?

Da, ne daju, nešto u smislu, želimo se zaštiti, tako nešto piše, strana publika, pretežito Amerikanci, meme i auti.

Bas me cudi jer ja imam nalog na ClickBanku. Ako mislis da mozes da napravis nesto preko ClickBanka + tvoji insta nalozi, mogu da ti ponudim saradnju uz neku nadoknadu. Ako si zainteresovan mozemo da se dogovorimo.

A ne znam, zato i želim malo istestrirati račune da vidim kako bi prošlo nisu to veliki računi, skoro pa su novi, imaju po par tisuća pratitelja, pa ono, vidjet ćemo još. Morat ću malo večeras istraživati i čuo sam za SkillAShare, jel dobro to?
Također ako znaš išta o CPA bilo bi mi drago da podijeliš, bio sam probao MaxBounty no kod njih trebam imati vlastitu stranicu…

Oni koliko znam kurseve prodaju, tako da ne znam koliko bi se uklopili u tvoju nichu.

Pitaj sta te interesuje, ako ne znam ja mozda ce da ima nekoga ko zna.

Da kod njih nije tako jednostavno upasti.

Pa CPA mi djeluje zanimljivo i sad pošto MaxBounty traži čuda da mieodobrili znaš li možda neku drugu opciju kako bih ušao u to?
Na yt nema ništa konkretnog.

MOras malo konkretniji da budes :slight_smile: Imas npr i AdCombo, imas CrakRevenue koji je dobar za adult. Ne znam sta hoces da promovises, sta znas da radis itd.
Inace uglavnom ti svi traze da imas neku stranicu na osnovu cega bi te primili. Retko ko od njih pristaje na to “ajd da se ja registrujem pa cu da vidim sta i kako”. Nece da gube vreme.

Pa htio bih raditi ono da dobijem $1, 2 za lead, npr. Kad netko unese svoj mail.
Barem da mogu unjeti svoj IG profil i gotovo jer bi tu reklamirao.
Tek ulazim u te vode pa se ispričavam ako negdje griješim ili nisam temeljit.

Da bi to radio, moras da imas sta da im ponudis, jer sto bi ti neko dao email tek onako.

Recimo na MaxBountyu nude nekakav competition(kao unesite mail i mozda odnesete nagradu) i ja se joinam za to, pokupim url i promoviram.

Onda znas sta ti je ciniti, ispuni te zahteve koje oni traze i apliciraj.

Kad me jedino stranica sprječava.

E i još samo da te pitam što kad me traže Tax ID/SSN#?