Kako zaraditi na kladionici? Samo za nerealno optimistične :)

Dragi Forumaši, evo i moj prilog diskusiji; ovako naivnu temu smo već imali nekada, koliko se sjećam, no svejedno zaslužuje poseban topic. :blush:
Samo naprijed. :o:

3 Likeova

Čitam gore postove i nevjerujem, pa to je ono za klince iz osnovne škole…

Kladionice su tu za Vas da upravo baš Vi dobijete!
Samo naprijed momci sreća je na vašoj strani! :+1:

:joy:

2 Likeova

Ovaj topic nije niti za birtiju… No ja vam znam 100% dobitnu kombinaciju, a i vama ce biti jasno kako to da ima toliko tih koji prodaju svoje tipove. Ova metoda seze jos iz 1900 godine i bit ce profitabilna zauvijek jer ljudi su naivci…

A to je metoda gdje prodajes svoje tipove. Nogomet je jako popularan, pa podjelis kupce u tri grupe. 1 x 2
Svakom kupcu iz grupe posaljes taj tip, naprimjer Dinamo - Hajduk
Imas 300 kupaca, 100 njima kazes Dinamo, 100 nerjeseno, 100 Hajduk.
Boli te uvo kako ce utakmica zavrsiti. E sad najbolji dio, ti nikoga ne varas… Jer ajmo rec da Dinamo pobjedi, ovih 100 kupaca sto su bili na Dinamo ce kupiti sljedece dojave ili pšarove ili zovi kako god hoces, a ovima 200 koji su popusili VRATIS PARE!!!

Pazi ti vratis pare, nitko u globalu nije izgubio, samo si ti zaradio. Ova metoda posotoji jos od davnina i samo pomaze ljudima u njihovoj glupsoti i naivnosti.

@Ostalo napisano u topicu, krajnje neozbiljno.
Ocekivao sam da ce tu biti nekih i9nformacija, jer iskreno znadem da se moze zaraditi na kladionici, ali nemojte misliti da je to tako da odes u kafic, narucis kavu, uzmes onaj prospekt pa sada zaokruzujes kombiniras i racunas…
Odes doma i gledas utakmicu.
NE!!!

Jedan Dan Profesionalnog Kladionicara (to je onaj koji od toga zivi barem 5 godina, nikome nije duzan pare)
Ujutro kad se probudi prije nego bilo sto napravi otvara stranice sa koeficijentima, gleda utakmice tjedan dana unaprijed. Uabiljezava dobre koeficijente (koeficijenti su na pocetku tjedna na favorite veci, a na dogove manji), pa onda na pocetku tjedna gleda favorite da igra a prije samog pocetka utakmice igra dogove. Opet psihologija ljudske naivnosti i gluposti, nijedan taj naivac nece u ponedjeljak odigrati favorita, jer nemoze on tjedan dana cekati utakmicu…

Ahh, ovo se oduzilo, nemogu vise pisat u detalje, uktrako cu samo.
Dakle znaci Profi Kladionicar se budi rano i 24/7 prati kretanje koeficijenata, prati odredjene timove i vecinom igra njih, znade ih u dusu, znade sto su jeli, koliko puta su srali prije utakmice i ONDA to mu ne garantira zaradu jer sa druge strane, njegov protivnik Bookie ima placu XXX XXXX$ i softwer, i konekcije takve da je to strasno i on adjustira koeficijente, stvara zamke, pravi namjerne greske i tako, da opet neidem u detalje, sve s ciljem da upeca tog jednog profija. Jer ove ostale on nemora upecavat jer oni se upecaju sami cim uzmu ticket u ruke.

P.S. I citao sam topic i OP-a i cim sam vidio da prica o igranju na golove kao to ej ta dobitna kombinacija sam skuzio da se ili radi o pocetniku ili lucky runu, koji moze trajat i 4 godine, ali ako si 5 godina u plusu onda si Profi…

1 Like

Da zavrsim racunicu, zemlja ima atoma 1.3*10^50 izvor: https://education.jlab.org/qa/mathatom_05.html

Jedna zemlja ima procjenjen iznos novca na 75 bilijuna dolara, to je 75 * 10^12$ ili u kunama cca 1 * 10^15 kn

Za duplanje 1000 puta nam treba iznos 1*10^301

Znači zemlja koja bi u sebi imala još onoliko kugli zemaljskih koliko ima atoma…i da joj je ukupni budget suma svih budgeta svake od tih zemalja…imala bi ukupno 1*10^65 kuna, a nama treba 10^301 kuna.

Što će reći da kad bi svaka od tih zemlji još imala u sebi zemlji koliko ima atoma…još uvijek nebi bilo dosta love…tj.tek bi imali 10^115kuna

I kada bi svaka zemlja iz toga levela imala u sebi kugli zemaljskih koliko ima atoma, tek bi imali 10^165kuna …jos uvijek puno nedovoljno …nedostajala bi jos tri levela zemlji u zemljama da se skupi potreban iznos.

O takvim brojevima se tu radi…i onda netko veli da samo treba imati puno love za praćenje duplanja.

Sa enormno puno love i sa relativno puno love…mozes vrlo sličan broj duplanja odraditi…

S milijon kuna mozes duplati 20 puta, a za 30 duplanja ti treba vec milijarda kuna.
I kolika je dobit za riskirati milijardu? Ako je kvota recimo na svakom listiću 2, i nakon 20og puta recimo pogodiš tiket, dobit će biti samo 5 kn s koliko je započet prvi listić.
Pa sada računaj koliko je to mali koeficijent za uložiti milijardu da zaradiš 5kn. Upravo zbog enormnog malog koeficijenta se stvara privid sigurne opklade. No svaki kladioničar zna da na duge staze nisu ništa povoljniji koeficijenti 1.05 od onih 1.8.
Isto tako i ovaj koeficijent od cca 1.000000001 nije ništa bolji od nekog drugog koeficijenta. Tko bi ga koristio na duže staze, najvjerovatnije će se opeći prije nego povrati ulog.

1 Like

hahaha ti pa si otisao u krajnost, a mogao si samo napisati ovo.

Kod duplanja krajnji profit ti je pocetni ulog.

Znaci, odlucis se krenuti s 5 kuna, jer nemas puno love pa reko da imas kad dodje do velikih iznosa.

Pa se onda nadjes u situaciji da ulazes 1000 kuna, da bi zaradio 5 kuna, HAHAHAHAHAHA

Ok, ajmo rec da si hrabar pa krenes s 100 kuna, sto je 100 kuna danas, svatko to zaradi kad tad. Pa dodjes u situaciju da moras uloziti 10 000 kuna da zaradis 100 kuna, jos nije jasno?

Ok ajmo krenut s 1000, pa dodjes u situaciju da ulozis milijon kuna da zaradis 1000 kuna, mislim da bi sad trebalo biti jasno koliko je amrtingale glup sistem.

EDIT:
Napisao isto ko bozoou u isto vrijeme.
No da jos dodam da su se zbog tog martingalea gubili zivoti. Bas zbog tog sistema se stvara kriminal ili samoubojstvo. Jer taj sistem dovodi u situaciju ko0ja je absurdna i tjera covjeka u abnormalnis tress kojeg nemoze trpjeti pa mu se pomuti razum i dolazi do strasnih kriminalnih radnji.

Btw. Nitko nije računao za papir…bio bi debel od zemlje do mjeseca. Radi se o istoj stvari…duplanju slojeva kod svakog presavijanja.

A manipulativne troskove i 50% poreza drzavi, hahaha

nemas firmu pa nemozes staviti input, samo output. Znaci kad si ulozio 10 000 kuna a zaradio 20 000 kuna, ti ces paltiti 10 000 kuna poreza, a krajnji profit ti je u stvari 5 kuna, znaci spalio si pare samo tako…

To je jos dodatni par čarapa što u kladionici kvota 2 ne predstavlja istinskih 50% šanse da se ulog podupla. Jer tu su manipulativni troškovi i ono bitnije, “margina” s kojom kladionica pomiče koeficijent u svoju korist. Iako se mogu naći online servisi gdje su margine skoro 0%, ali to je samo kod exchange servisa.
No ono bitno, sve da je opklada i poštena i da je kvota 2 zaista 50% šanse…i svaka kvota da je zaista točna prezentacija šanse…i dalje niti jedan sistem ne može pomaknut omjer uloženo/dobiveno.
Ljudi pomisle da su to pomakli jer se mijenja “dobiveno”, a ne vide da su proporcionalno pomakli i “uloženo”.

To su priče za mali decu koje još uvek prolaze.
Čuj, ustaneš u 5 ujutro pa pretiš rezultate, statistiku. :joy:Znaš li koliko ima njih koji to godinama rade i nemaju zaradu?A ostalo što si naveo je klasična prevara i ne bih ulazio u to. Ko god zna kako se kladiti sigurno neće trubiti o tome. :wink:

Radi se o parametrima koji se uzimaju u obzir a ima ih na desetine, od mesta na tablici do vremenske prognoze. Ko igra, sudi, vodi ekipu, rezerve, navijači, forma, statistika, međusobni dueli i dr… U SAD ima agencija koje samo to rade, predviđaju rezultate na osnovu preko 40 parametra, a naplaćuju procentualno ako pogode. Na pr. odigraju ti tiket, 10% od zarade njima.

niste vi normalno, nikako

2 Likeova

Samo što dalje od toga!

1 Like

Zašto piše da sam ja kreirao ovo? wut?

Što se klađenja tiče, držim se jednog pravila:
Mani se ćoravog posla

3 Likeova

Da sam sve pare koje sam stavljao na listice ulozio u bitcoin sad bi bio super, uber bogat covjek :smile: Jedan dobar krumpir listic za 10 kn prije 9 god mi je donio dobru svotu pa sam prestao.

U SAD ima agencija koje samo to rade, predviđaju rezultate na osnovu preko 40 parametra, a naplaćuju procentualno ako pogode. Na pr. odigraju ti tiket, 10% od zarade njima.

Ima ih i na balkanu i upravo rade po sistemu kojeg sam gore napisao. Znaci prodaju utakmicu 1x2, 100 ljudima kazu 1, 100 x, 100 2.

Ako dodje 1, od tih 100 uzmu 10%, ostalima ne uzmu nista, u pravilu te nista ne kosta… Nije to nikakva prevara, kada ima naivaca ima, njima trebas dat kruha…

@Tomas
Ajd onda napisi kako tvoj dan izgleda kao profesionalni kladionicar?

P.S. svatko tko misli da moze pobjediti osobu dugorocno koja ima palcu xxx xxx$ i kojemu je posao i cijeli zivot posvecen kladionici je u teskoj zabludi. I jos jednom kazem da se moze, samo ta osoba kao prvo ne sjedi na ovom forumu, kao drugo nema vremena caskat u birtiji u krajnje neozbiljnom topicu, sa jos neozbiljnijim sadrzajem.

P.S.S. Ja sam ovdje ejr imam vremena trenutno, nemam net i nemam sto da radim, pa se evo zahvaljujem ovdje T-Comu sto su mi lijepo sredili dan, a mozda i 2 dana…

I ja isto! I to ne samo od kladionice, već i od sađenja novaca. No naravno, nema tih para kako da vam otkrijem da vam nakon sađenja novac se udupla u roku od 3 minute!

1 Like

Dobro, gore u prvom postu si napisao da ti dobro ide i da nikome ne bi otkrio tajnu kako dižeš lovu i onda napišeš ovo?

Ja po ovome postu vidim da si ti u minusu za 20% za svaku ulog, 15% koje kladionice umanje kvotu (npr tko će prvi izvesti centar je 1,85 - 1,85) i 5% poreza.

Dakle dižeš lovu svaki mjesec, pokreneš neku temu da zapališ ljude i onda napišeš da ti je taktika gubiti 20% po ulogu.

1 Like

Domaće kladionice uglavnom preuzimaju od poznatijih stranih kladionica, ne samo kvote, već i savete i ostalo, i uglavnom prepisuju. Strane nude bolje bonuse, i eto ti ideja za zaradu, napravi sajt o klađenju i linkuj strane kladionice, imaćeš zaradu na svakog koga im dovedeš.

Ima programa koji uz mesečnu nadoknadu pružaju kompletne podatke o svakoj utakmici i to mnogo više od bilo koje kladionice. Na osnovu brojnih parametra predlažu i tačan rezultat. Nekad sam koristio više ne, nema potrebe puniti glavu s tim, statistika je jedno a ono što se dešava na terenu drugo.:grinning: S druge strane dobar kladioničar se ne kladi na sve i svašta, već samo na timove koje odabere i prati ih cele sezone. On već treba znati sve o njima.
Znači to što kažeš da dobar kladioničar nema vremena ni za šta ostalo, i da po celi dan gleda statistiku i prati rezultate jednostavno nije tačno. Takvi obično završe u debelom minusu jer misle da sve znaju.

Sebe ne smatram za profesionalnog kladioničara već za uspešnog kladioničara. Naravno da gubim kao i svi ostali, ali na kraju nedelje je obavezno dobitak. Na tri utakmice u proseku pogađam dve, što uz singl i veće kvote(preko 2.0) osigurava dobitak. Nekad pogodim po nekoliko uzastopno, nekad omašim po par. Bitno je na kraju dana ili nedelje biti u plusu. Sa 20-30ak evra u proseku dnevno sam sasvim zadovoljan a ko je alav i misli da uzme neke velike pare na brzinu nema ništa.
Bitni su parametri, odnosno na osnovu kojih parametara prognoziram rezultat. Kod kojih timova u kakvim utakmicama u kakvoj situaciji i kom vremenu tokom utakmice odigram šta. To neću reći.

Vala jeste, pa još moraš i radnicu da čašćavaš, inače te namrze što im stalno uzimaš pare. :stuck_out_tongue: