Kakva je danas procedura kod odobrenja Adsense naloga?

Evo sad sam gledao, i kod mene je isti email stigao 10 marta. No, takođe ni ja nemam nikakvih poddomena, ne kontam zasto bi nama ovo pravilo problem.

Kada uđeš na email, imaš opciju da poništiš do 13 marta. Ja sam tu kliknuo, i piše da sam poništio blokiranja na razini domene.

Kakvo je stanje danas ?

Kao krenulo je učitavati, ali još uvijek nije to to, iskljucio samo auto ads na sajtu, ubacio fixne reklame, pa da testiram, kod tebe?

Nemojte se smarati sa vašim oglasima odnosno misliti da je nešto do vaših oglasa ili sajta.To je sve verovatno na nivou (ako ima nekih grešaka na nalogu) i do njihovih servera i serverskih podešavanja.

Kod mene se već polako sve vraća u normalu. Malo je ctr slabiji, ali klikovi vec idu, dosta bolje.

Problem koji se desio je taj da je google ukinuo CPC bid sa naših profila, koji je razlog nemam pojma, nisam imao invalid traffic, može biti razlog samo traffic sa dr mreža, ali članci su poprilično normalni da bi samo tek tako ukinuli cpc, gledam da i SEO poprilično radi na sajtu. neki savjeti kako vratiti CPC na koji način i da li će uopšte više vracati cpc posto se do sada nisam susretao sa ovim, a ovaj acc koristim 6-7 godina i nikad nisam imao problem?

Ja imam drugo pitanje. Zašto Adsense ne želi prihvatit karticu za isplatu ali isplatu na ček hoće?

Možda tvoja kartica nije podržana od strane google to jest adsensea.Može biti nije odgovarajuća banka.Ne može baš svaka banka na adsense nalog (račun)

Ne izbacuje nikakvu poruku o grešci i prihvaća sve podatke ali kao da ime i prezime neće prihvatiti.

Ime i prezime moraš upisati isto kako piše na kartici znači ako je bez ćžđš tako moraš i upisati

Any help with CPC bid na acc :frowning: odoše pare u nepovrat…

Ne mozes to sam promjeniti to je automatika. Ide sistem koji vise placa. Cesto i ako imas mnogo losih klikova te prebaci sistem posljedicno na CPM.

As a publisher, you’ll earn revenue each time a CPM ad is served to your page and viewed by a user. CPM ads compete against cost per click (CPC) ads in our ad auction, and we’ll display whichever ad is expected to earn more revenue for you.

1 Like

Goci hvala na prijedlozima ali sve kombinacije sam probao. I tako rješiš deset problema i padneš na banalnoj stvari. :smile:

1 Like

Hmmm zvuči glupo od mene, al pokušaj da obrišeš sav keš browsera i kolaćiće. Ili da se izloguješ pa ponovo uloguješ u nalog možda pomogne .Ako ne onda traži pomoć preko google adsense foruma njihovog help-a

Ono što sam negdje našao je da ne mogu postaviti novi način isplate dok ne pređem limit za isplatu pa će mi onda prihvatiti podatke.
Mada mi to nema logike jer još nisam unosio niti odabrao način plaćanja do sada.

Iskreno ja koliko se sećam ( e sad…bilo pre 7-8 godina) kad sam sa čeka prelazio na banku podaci su se mogli ažurirati odmah. A kada sam otvarao nalog pre 12-ak godina tada se moglo (koliko se sećam ne znam možda i grešim ) odmah uneti podaci i naravno čekati PIN kod za potvrdu indetifikacije naloga -osobe

Pin i osobne podatke sam potvrdio i evo sad bi trebao dostić limit za isplatu pa ćemo vidjet.
I mal posložit te reklame jer neki put su baš iritantne. :smile:

1 Like