Kakva je procedura oko isplate kada je u pitanju banka?

Pozdrav,

Kakva je procedura oko isplate kada je u pitanju banka? Ako se dobro sjećam preko Western Uniona bi redovito 21. u mjesecu pisalo PENDING ali sada nema ništa od toga.

Kada otprilike bi trebao sjesti na bankovni račun? Kako sam iz HR ugasili su podršku za Western Union pa su sada samo dvije opcije - banka ili ček. Hvala unaprijed.

Isto ide preko banke no i kod mene nema za sada da stoji pending nego prazno.

1 Like

Hvala ti, i dalje prazno stoji. Prvi put sam stavio banku pod isplate pa se ponadao kako će 21. sjesti ali nula bodova. Sutra je kod nas neradni dan pa očito u srijedu…

Kod mene je na pendingu uredno. Ma legne uvijek 22. osim ako ne fata vikend ili tako neradne dane. Onda prvi radni

evo upravo piše pending :wink: to je to!

Hvala ljudi <3

1 Like

Ma da, zadnji mjeseci poprilicno kasne sto sa onim mailom o obavijescu placanja i opcenito to kad predje iz pendinga u isplaceno. Ali ne kasne sa isplatom sto je najbitnije :joy:

1 Like

Isto pending. Neki bag bio u pitanju hahahaha

Meni u medjuvremenu i isplaceno haha

Meni još nije. Nadam se sad preko noći pa da će sjesti u srijedu :slight_smile:

Znači totalno je ukinut Western Union? Ja ga još imam pod payments, ali izgleda da ništa od toga? Inače je uvjek bilo poslano 21. oko 8 navečer

Stigao je onaj mail krajem prošle godine kako WU prekida to sa Google Adsenseom. Kako sam prošli mjesec išao nešto mijenjat i paf, nema više opcije za WU. Samo ostalo na banku ili ček.

Zato pišem da vidim kako to ide preko banke. Valjda će sad preko noći biti plaćeno ali danas je praznik kod nas hhhh

Kod mene još uvijek stoji WU opcija, pa se nadam da će tako isplatit… Zasad neću ništa editirati, makar i nisam nešto optimističan da će raditi…

Onda tek naredni radni dan. Meni prosli mjesec u 6 ujutro 22. Poslat mail. A ujutro bile pare na racunu…

Ako još nekoga zanima, još uvijek isplaćuju na WU. Sjelo rano jutros.

Nije te cimao agent od WU kako trebaš nekakvu potvrdu donijeti?

Sjelo jest, ali nisam još podigao. Kakvu potvrdu?

Ma trazio me nekakvu potvrdu pa sam zbog toga mislio da je WU gotov za HR. Precudno. Inace evo sjelo normalno meni tijekom noci…

Evo upravo podignuo, najnormalnije kao i svaki put dosad

sad kad isplate na banku, to je na tekući/žiroračun? kako se riješi plaćanje poreza?

Da li je neko probao adsense i payoneer?