Kakva je procedura oko isplate kada je u pitanju banka?

Eh, to i mene zanima. Što treba napraviti?

A sta ovo pise cekas 15 dana haha sta im je uopste ove norme dana.

Valjda kada ti neko uplati sa banke moraš čekati 15 dana da se završi transakcija.

Ma smor je to onda…Jedino ako je bas zadnja opcija da se mora preko payoneer. Ali ako krenu zezati u ovoj usranoj BiH s porezima kao u okolnim onda cu cekati i 90 dana ako treba samo da ovoj smrdljivoj drzavi ne platim nista.

Ovo u Hrvatskoj ne moze. Ja sam pokusavao sve zivo i sve tutorijale sa youtube i googlea ali ne ide. Neizvedivo. Jednostavno adsense sa podacima payoneer kartice odbija prihvatiti karticu.

Ne idu podaci sa payoneer kartice nego sa računa na payoneer.

Da, krivo sam napisao. Kako god, ne radi.

Jesi ovako probao https://youtu.be/O05v7gkAGWA?

Jel kod vas pending isplata na Adsense…uvijek je 21 poslato bilo sad pending, sjecam se jednom prije 3-4 godine da je pending bio par dana kod svih i 24 da je ja mislim tek poslato

Isti slučaj. Sećam se i ja tog perioda kad su poslali jednom 24 ili 25-tog.

1 Like

Sad sam bas nasao u mailu 27 su tad poslali 2018 :joy:

Pa tako nešto bilo i mislim da je bio novembar ili decembar ako se ne varam. Možda grešim. :wink:

1 Like

najmucnijih nekoliko dana u zivotu :smiley:

1 Like

Ne moze nista nego racun u Hrvatskoj banci. Kada mijenjate način plaćanja, tamo piše da račun banke mora biti u istoj državi kao i vaše prebivalište. Ja sam pokušao na transferwise, ali ne može. Ne preostaje ništa nego tekući/žiro račun, i kad sjedne lagano u porezno prijaviti se u RPO i ispuniti JOPPD obrazac, platiti sva davanja i tjt.

Novembar. Tada su adsensaši pali u depresiju. Svima kasnilo.

1 Like