Kakva je situacija na adense - mrski nam svima prvi mjesec

Kod mene uobičajeno kao uvijek početkom nove godine, sve palo za 50%, osim posjete. Čitam na stranim portalima/forumima da je kod nekih pad čak 80%
Do Valentinova očekujem stabilnost kao svake godine. Kakva je situacija kod vas sad u siječnju?

Isti slučaj. Prepolovilo se kao i prošlog januara. Tako će sve do svetog Trifuna, a možda i malo posle njega. :wink:

Kod mene januar uvijek dobar bude, prosle godine bolji nego decembar. Sad malo losije je poceo, ali nista strasno.

Screenshot_3
Screenshot_4
Katastrofa, ne znam sta se ovo desava…

Losa je, cena po kliku 0.02, umesto da bude bar 0.04.

Sta ja znam.
Oseti se pad,ali to je uvek tako pa se ne nerviram vise.

pad zarade ko i uvijek, nekih 30%

50 % pad. Samo se nadam da su @Semolina i @Jopke u pravu i da će se do Valentinova/Trifuna vratiti klatno

Uvek tako. Kod mene slučaj da su jul i avg isto slabi.

1 Like

Povezao sam jedan adsense koji necu prodavati sa sajtom i ostavio par dana i vidim da od ovog adsense nema neke zarade na pregledima a svi ga toliko hvale.
Na affilate od 10 ljudi zaradim 50$.

Zaboravio sam da napisem da je sve organska poseta i velika vecina high zemlje.

Koji affiliate koristis?

Sve nabrojane i sve na koje naidjem:

koja je niša sajta? …

Ovaj sa adsense je balkanska dijaspora vesti.Tacno se vidi da je dijaspora i nasi balkanci po saobracaju :grinning: nece da klikaju.
Za affilate sajtove pogledam odakle je poseta i sta vole da citaju i te afilate programe ubacujem na sajt.Pisemo na engleskom,Nemackom,Spanskom i naravno balkanska ekipa iz svih zemalja ili u prevodu zajedno radimo nas nekoliko odrzavanje i sve to.
Na affilate je dobra zarada jer na 10 hiljada,imamo 50 hiljada evra zarade na godisnjem nivou od jednog sajta.To uzimamo na popuste,kada neki veliki marketi imaju popuste tu najbolje zaradimo od procenta.
Ovaj adsense je ubacen eto tako sto smo culi da dobro placa :unamused:
Zaboravio sam napisati da ovo sa afilate radimo vec godinama,pa imamo vec razradjene seme i mnogo ponuda i mnogo cega povoljnije.

Untitled

Valjda i 01. bude dobar :smiley:

Meni zarada od adsensa u zadnja 2-3 mjeseca nevjerojatnih 0.29 Eura. I to su sve moji klikovi :joy:

1 Like

Kolika ti je dnevna poseta?

Ma zanemarivo, manje od 10 ljudi. Sajt je star oko 3 mjeseca.

Gledaj neki affilate zavisno od nise jer ovaj adsense je los.Na 10 ljudi uz dobar affilate mozes zaraditi dosta love.