Kakva je situacija na adense - mrski nam svima prvi mjesec

Sad si mi zaista bacio “bubu u uho” jer što onda na nekih individualnih 20.000 posjeta dnevno? Zanima me kako bi adsense reagirao na kombinaciju sa affilate. Od toga je trećina dnevne posjete na web sa fejs-a, trećina sa youtube-a a preostala je search. Hvala na odgovoru

Zavisi od nise sajta.Ako imas sajt o automoblima i strana poseta,stavis affilate oko automobila(Prodaja,delovi…).
Za adsense ne znam i reakciju jer nisam ranije imao adsense ni sl.mreze a i imam adsense malo manje od nedelju dana tako da ne znam kako bi se adsense ponasao sa affilate.

1 Like

Makelele ako mozes malo da nam kazes sta je sa kw rsrch, backlinkovi, ramgiranje domene, odabira proizvoda koji ce se reklamirati, itd itd. Za pocetnike je bas puno informacija koje zbunjuju.

Napisao sam iznad,pises originalne tekstove o proizvodu ili neku temu kao sport i onda stavis affilate prodaja reketa ako pises o tenisu.
Originalni tekst i sve originalno se jako brzo rangira na gugulu i to je najbolji backlink.Ovde je tema adsense pa da se ne spamuje dalje.

Imam stranicu koja će napuniti 3 mjeseca za par tjedana. Po Google analitici ukupno 327 posjeta iz 61 zemlje svijeta do sad. Najviše posjte dolazi iz SAD-a, pa ide Indija, Indonezija, Njemačka, Kina.

Većina je organska posjeta, nemam uopće društvene mreže. Pitanje za one iskusnije adsense majstore, da li su ovo ok statistika za početak ili je loše ? Zarada je mizerna na ovo.