Kakva su vaša iskustva sa ( kodi.tv )?

Ne kupujte prvo na sta naletite,jer ce vam se dogodit da vam steka vec na 720p a kamoli na full HD. Treba dobro proucit specifikacije uredjaja.

Ne kužim,zašto bi bilo zabranjeno? Pa onda bi svi android uređaji bili abranjeni jer na svima možeš pratiti tv programe! A da ne govorim o računalima na kojima isto možeš pratiti tv programe.

Pa ne kuzim ja kak nije zabranjeno ako mogu ovako besplatno gledat programe, cemu onda placat maxtv?

@drmrgood daj anm preporuci neki box, jel koristis koji?

Sam uređaj ne omogućuje besplatno gledanje programa. To je samo android uređaj kao i svaki drugi android uređaj a za gledanje programa treba ti kodi koji je moguće upogoniti i na pc platformi te slijedom tvoje logike treba zabraniti i pc uređaje.
Nejasno mi je da tako nešto jednostavno nisu u stanju pojmiti…

nisam ja rekao da treba zabraniti uredjaje, nego taj kodi. I nisam ja za zabranu, nego mi nije jasno kako njih nitko ne gnjavi, pa me zanima kako je to legalno.

A znam, jer dobro poznajem ovaj svijet, da kada netko nesto daje badava, a drugi to masnu naplacuju onda ovi koji daju badava dobe po prstima.

edit: da se ispravim, vidim da ni kdi nije kriv, nego ti add on plugini koje dodas da gledas, e sad jel se oni nesto palcaju?

Svi pluginovi su dzabe. Glede uredjaja,ja koristim Minix Neo X5 mini,kupljen u chipoteci za cca 500 kuna.

I kak tek sada ja za to saznam, nego gledam ono ruglo od Maxtvea koje trza i dostavlja mi mutnu sliku. A palcam ga pitaj boga koliko mjesecno

novija verzija moje kutije je:
nexbox mxq pro tv box 64bit android 5.1

(moja je 32bit i android 4.1)

slika hrt 1, hrt2, rtl i dosta njih nije u HD-u

slika je dobra… isto kao kad gledas preko logaritamske antene…
ima nekih kanala koji prenose HD …(malo gledam tv tako da mi nije bitno dali je HD ili MPG2)

Evo flash sales ponude na banggoodu.Tko želi jeftinjaka da isproba kako ta čuda uopće i rade ovo je fantastična prilika: Nexbox A95X Amlogic S905X 2G DDR3 RAM 16G eMMC ROM / ciglih 32$!

i ima kanale kao sto su nova tv, hayat i ostali premium?

Ma ja mislim da bi se to moglo runat i na Raspberry Pi, jbte kad ljudi runaju Minecraft server na tome, moglo bi vala i ovo…

ja imam box nesto malo slabiji od ovog i radi mi sasvim ok:

mislim da nije problem u ramima i procesoru jer sve brti sasvim ok.
jedino gdje bi vam mogao biti problem je internet promet …tu bi mogla biti slaba toćka…
trenutno imam 30 Mbit/s downlouda i radi ok.

To je lose jer se mogu gledati samo free kanali

Mia1,jesi probala pa znas ? Preko Croatia on Demand plugina gledas sta god oces,znaci National Geographic s hr titlovima, Animal Planet itd. sve domace programe iz regije,sportske itd.

@drmrgood jel stvarno rade kanali sa balkana? Da nije to ono da trazis liste pa traje 2-3 dana dok ne blokiraju ili ?

Hvala na odgovoru

Nije jer se lista updejta na dnevnoj bazi tako da uvijek sve radi.

Dali postoji neki dobar kod sa srpskim tv programima ?
Srpska produkcija ima odlicne filmove i serije, a na zalost hrt kupuje turske i spanjolska sapunise…

Ako netko zna neki dobar plugin sa srpskim i bosanskim programima nek javi…

Thnx

Mozda ne koristimo isti dodatak ali skoro da nista ne radi. Croatian on demand su sve sami strani kanali koji su vecinom free i nista ne valjaju

Ja ne znam gdje ti onda gledas,ocito nesto krivo radis.

@drmrgood ja sam kodi instaliro na pc i na youtube nasao kako se doda croatia on demand ali nema puno kanala i vecinom ne rade, bio bi puno sretan kad bi mi pomogo

Mozda nesto treba na kodi program podesit ili treba naci pravi dodatak.