Kakve naočale imati za rad na kompjuteru?

Pa moze biti q drugih problema pa da ne vidis ni na ormru, ne mora da znaci da je samo do dioptrije odes opet doktoru i provjeris, odes drugom dr. i sl.

Ne kontas materiju pa tako ni tu uopredbu sa 20 i 70 cm, ne kontas ni sta je ni blizu a ni sta na daljinu i sta to ustvari znaci a sta se se desava kad se koriguje. Mislim procitao si ti to negdje ali ne mozes da sagledas siru sliku o tome. Posto je meni tu upuceno neko pitanje da li sam nesto “cuo” evo ovako sasvim slucajno sam zavrsio Srednju Medicinski skolu, smjer Opticarski tehnicar i nakon tako imam “cak” i tri godine na Medicinskom fakultetu tako da c3po gledajuci kompetenciju daleko sam potkovaniji znanjem u ovoj oblasti od tebe i u ovoj bransi malo bolje poznajem materiju i povezujem stvari i ne mozes tako bahato pisati kao ti sa 0 znanja o necemu. Gdje ces na Rusiju :joy:

Znas kako nas narod kaze ko ceka taj ga i doceka a ima i ona druga ako si citao Cekajuci Godoa pa sad izaberi sta ti vise odgovara.

1 Like

Stvarno ne bih nikad pretpostavio da imaš veze s medicinom, a da si optički tehničar; to je posljednje što bih zaključio iz tvog gornjeg posta. Neću dalje.:smile:

Molim da mi se javi netko tko ima doptriju + (plus) i nosi naočale pred kompom; kakve naočale ima i kako se ponaša pred monitorom (mora li biti blizu istom)? :blush: Hvala. :o: