Kampanja na FB za dom zdravlja - cena klika?

Pozdrav :slight_smile:

Želim da reklamiram jedan dom zdravlja na Facebook-u, pa me interesuje koliku cenu klika da stavim?

Do sada se nisam reklamirao ni preko AdSense-a ni preko Facebook-a, pa pojma nemam…

Ne bih želeo da stavim ni previše, a ni premalo…

Šta je vaš savet? Kakva su vaša iskustva sa FB oglašavanjem?

Usput, ima li sada negde onih vaučera? Kada mi nisu trebali, bilo ih je na sve strane :smiley:

Hvala unapred :slight_smile:

pa na početku staviš 0.01$ i ako vidiš da ti ne odgovara staviš 0.02 i tako ideš dok ne vidiš da količina klikova i utrošeni novac savršeno zadvoljavaju tvoje potrebe :wink:

Hvala na savetu :slight_smile:

oni mi predlažu kao 0.14e, pa razmišljam da stavim 0.10e… ne verujem baš da ću dobiti nešto sa 0.01…

Jel to govoriš iz iskustva ili je to tvoja taktika da ne platiš ni cent više nego što mora? :stuck_out_tongue:

Stavi 0.01$, bices vjerovatno zadnja reklama, ali ni to nije toliko loshe.

Placas po kliku, a mislim da i sa tom cijenom mozes skupiti 1000 klikova dnevno, zavisno koliki ti je dnevni budzet, te od geotagiranja za reklamu.

Nemoj gledati sta ti facebook preporucuje, to je navlakusa, jer naravno njima je bolje da ti sto vise placas.

i pretpostavljao sam da je navlakuša, ali nisam znao da su baš toliko bezobrazni :smiley:

staviću 0.04, pošto se radi o ozbiljnom, privatnom, domu zdravlja ovde u Beogradu… pa da ne budu baš poslednja reklama… a i verovatno će imati manje klikova, jer ne verujem da će mnogo ljudi kliktati na reklamu za dom zdravlja…

hvala vam :slight_smile:

[quote=“Dzoni-GS”]Hvala na savetu :slight_smile:

Jel to govoriš iz iskustva ili je to tvoja taktika da ne platiš ni cent više nego što mora? :P[/quote]

da i da :slight_smile:

nema šanse toliko klikova, jer će se jako rijetko prikazivati takva reklama. to je možda bilo moguće na samom početku facebook reklamiranja. sada ima puno oglašivača tj konkurencije koja se bori da se njihova reklama vidi.

edit: mislio sam da si napisao 10.000 klikova. 1.000 je moguće da.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja