Koja je kartica i banka najbolja za PayPal BiH?

Takodje, fee je manji… pa ako primis mnogo uplata F&F pocne ti PP praviti probleme jer ih zakidas :smiley:

Nisam to znao. Ovaj sto mi placa trebao bi ici sebi na stetu. Reci cu mu da promjeni nacin placanja. Cijena nekog rada je recimo 50$ po dogovoru, a ja dobijem 48$ na primjer. Mislim da bi bilo korektno od njega da on plati fee, a ne ja.

Nemoj sitničariti, platio je on $50, samo što PayPal uzima proviziju. Doduše prikaže njemu da ti neće platiti $50, ali izgubiti mušteriju zbog $2, isplati li ti se, to ti odluči.

Onda primaj lovu na racun, placaj porez na svaku pizdariju i ne brini oko provizije paypala.

A ne bi sitničario na manjim iznosima, ali ako je veći iznos onda je i veća naknada. Amerikanci su tu pošteni i idu sebi na štetu, dok ovaj švabo meni uvali fee :smiley: :blush:

Ovi iz Raiffeisen banke pljačkaju li pljačkaju. Zadnji put sam imao 2KM na raspoloživom stanju, sad ušao na internet banakrstvo tamo sam u minusu -14KM. Ništa nisam trošio. Ja sam uzeo onaj paket 3.99KM mjesecno. Jeli se još kome to događalo ?

Vjerovatno su ti naplatili neku godisnju naknadu. Meni iznosi 8 KM.
Pa kad imas Internet bankarstvo valjda imas uvid u sve transakcije.

Imam, ali ne piše mi nigdje ništa gdje je to nestalo. Kod mene 3.99KM mjesecna naknada, nema nikakve godišnje naknade, bar ja tako mislim. Morat cu proucit onaj ugovor sto sam potpisao.

Pa ako imaš internet bankarstvo možeš provjeriti kako si došao do tog minusa…

Vjeruj mi da ne mogu. Imam samo zadnji put kad sam dizao pare na bankomatu da mi je ostalo 2KM na racunu. I sad ušao na Internet bankarstvo kad tamo u minusu 14KM. Šokirao se. Gledam po izvodima, ali nigdje nema kako sam ušao u minus. Korisničko iskustvo na ovom internet bankarstvu im je očajno. Otići ću u banku ovih dana pa ću vidit šta je.

Vjerovatno ti pokazuje izvod zadnjih 7 dana. Pomjeri u opcijama na veći period, npr: zadnja 3 mjeseca.

sigurno postoji neko objašnjenje samo što ovi u banci ne znaju objasniti

ja bih ti preporučio da zoveš info centar, centralu u sarajevu, tamo najbolje objasne … ovi ovdje po gradskim filijalama obično ne znaju objasniti

mislio sam da je samo u raiffeisenu tako ali od kad sam u sparkasse vidim i kod njih isto ovi ovdje nemaju pojma :smiley:

Skontao sam šta je. Uzimaju 1% od svake uplate s PayPal-a. Ne znam zašto ali uzimaju.

Zašto? Pa moraju nekako naplatiti svoju uslugu :wink:

Pa zar je nisu naplatili kroz 3.99KM mjesecne naknade koju također redovno uzimaju :wink: Kad unicredit banke ovog nije bilo.

Mislim da je to naknada za konverziju.

Naravno da ima godišnja naknada, ali mislim da se ona obračuna na kraju godine. Takođe, ideš u minus svaki mjesec bez obzira imaš li na stanju ili ne, zbog mjesečne naknade.

Jel ikom pocela stekat Raiffeisen debitna kartica u BiH?

Neki dan da platim preko PayPala nesto, ono odbija karticu. Nazovem podrsku banke kaze sigurnosni neki sistem probajte sad i radi.

Sad kreno da produzim neke domene na Namesilo iz nekog razloga nisu se produzile, opet odbija karticu. Nazovem kaze opet isto sigurnosni sistem hocete li im jos placati danas? Pa reko hocu i danas i za sedam dana, par puta mjesecno… Nista samo nas nazovite kad odbije… Nigdje veze da ih zovem svaki put kad mi odbije karticu pogotovu name silo gdje svako malo nesto obnavljam…

Sad opet odbija i PP.

Kad ti je pocelo zezat?(edit: pise nekidan, ne vidjo iz prve). Ja sam juce placao preko pejpala i proslo normalno