Koja je kartica i banka najbolja za PayPal BiH?

prije će biti da je neki privremen problem s njihove strane

nazovi sutra njihov info centar i gotovo

ja sam bome sa njihovom korisničkom služnom u 4 ujutro pričao. prvo sam ih na čatu websajta rajfajzen banke smarao i ladno bi neko tamo i rekoše mi da korisnička podrška radi svu noć. i onda smo ja i pajdo iz korisničke službe ćaskali i stvarno nije bio problem do njih (ovaj moj na relaciji upwork-pejpal-kartica) no je bilo do pejpala. i vrlo prijatan momak i predusretljiv pogotovo za 4 ujutro

to mogu i ja potvrditi, zaista su u info centru ljubazni, neočekivano

Dobri su, evo meni sad dosao mail od njih gdje mi nude neki stambeni kredit, jer sam ja kao neki premium klijent.

Uglavnom sve bi to bilo super, da ja nisam zatvorio sve racune u njihovoj banci prije cca. 3mj :smiley:

Sa bez za*ebancije, i ja mogu potvrditi isto sto se tice podrske.

Blokiran sam iz nekog razloga :smiley: Možda što sam imao minus kontinuirano 3 mjeseca za redom, ne znam. Rekli su se javit zašto :smiley:

ja sam zatvorio u martu 2017. godine pa i dalje primam njihove ponude :smiley: čak mi i rođendan čestitaju

prije par dana zove neki broj, pozivni 033 … ja na logosoft imeniku nađem da je taj broj 2007. godine bio registrovan na sud bih … ja se usro živ … kasnije zovem taj broj javi se raiffeisen automat poče biflat o stambenom kreditu :smiley:

1 Like

Uplatio novac na karticu da mogu kupiti par stvari. Evo ne prolazi mi uplata ni na e-bay, namecheap niti paypal. Izbacuje mi ovu poruku:
Your payment method isn’t working. Do you want to try again with another card or bank?

Je li se desavalo nekome nesto slicno? U pitanju je sparkasse banka.

kad si dobio karticu?

I bitnije, da li je Visa (ili nešto drugo) u pitanju?

on valjda ima problema sa plaćanjem, može plaćati i sa visa i sa mastercard karticom … samo na mastercard ne može withdraw novac sa paypala

Djeluje mi da želi povezati karticu na PayPal a kol’ko znam MC se ne može povezati (možda griješim?).

Može se povezati, ali na tu karticu ne možeš primiti uplatu.

1 Like

Koristim vec duze vremena tu karticu na PP i VISA je u pitanju. Placao sve preko PP, kupovao, primao novac i od sinoc blokiran, nikako ne mogu da posaljem novac na drugi acc. Probao sa send to friend and familiy i sa pay for good and services, ali bezuspjesno.

vjerovatno si prešišao neki limit, nazovi info centar i gotovo

Zovu me iz banke da dođem popunit obrazac vezano za PayPal transakcije ? Zna li netko za šta je to, u koju svrhu ?

Vjerovatno hoće da potvrde odakle ti dolazi novac i u koju svrhu tj. hoće da budu sigurni da nije u svrhu finansiranja terorizma, pranja novca i sl. stvari.

Vjerojatno će to završit u poreznoj. To je samo da bi im se servirali podaci cini mi se !?

Ne mora biti. Mene su zvali u banku par puta a nikad u poreznu.

Aha, pa šta traže, kakve podatke ?

u bih postoji zakon o sprečavanju finansiranja terorizma i svaka je banka, ukoliko uoči da su ti se prihodi povećali ili da ti stiže novac sa zanimljivih računa, dužna da od tebe uzme izjavu odakle stižu novci, šta radiš pa ti plaćaju, hoće li se iznosi povećavati vremenom, koja firma šalje pare … dakle to je za evidenciju banke ukoliko im dođe neko od organa gonjenja zbog tebe da imaju tvoju izjavu i ti tom izjavom garantuješ da je istina to što si napisao

mislim da to nema veze s poreskom