Kategorije na blogu

Pozdrav,

Radim jedan blog, onako za svoju dusu… projekat na koji necu stavljati reklame, a sluzice mi da pojacam svoj portfolio…

tema je web i it (nesto slicno kao i na geek.hr) samo sto cu ja imati jedan do dva posta mjesecno i biracu strogo teme koje mene zanimaju…
neke kategorije koje sam zamislio su: tutorijali, savjeti, seo optimizacija, vijesti, internet zarada

i to je ok, ali posto sam odlucio da dodam malo i crypta, on mi se ne uklapa u te gore kategorije… mogao bi da ga stavim pod potkategoriju u vijestima, ali onda kada radim neki tutorijal za crypto, bice glupo da ide u vijesti…

tako da sam onda sada u nedoumici

da li je bolje da napravim zasebnu kategoriju crypto, pa tu objavljujem sve vezano za njega ili da idem za svaku od ovih gore kategorija napraviti potkategoriju crypto (npr. tutorijali, pot.kat. crypto, isto za vijesti)

mislim u principu je nebitno ali eto sta je po vama smislenije i ljepse za organizaciju

Ja bih imo kategoriju kripto i tu sve vezano za kripto meto. Mada realno to je poprilicno nebitno

Ti mozes jedan clanak stavljati u dvije kategorije. Neki vele da je to onda dupli content, ja mislim da nije. Eto ja bih tako

ici cu nesto izmedju, zasebna kategoeija crypto i sve sto je vezano ide u nju, s tim kada imam neki clanak-vijest on ce dodatno ici i u kategoriju vijesti

hvala vam :slight_smile:

1 Like