Klijent mi je trazio fakturu banke, hitna pomoc

Can you please send us an invoice with your bank details?

Ovo mi je poslato ne znam o cemu se radi pevi put mi neko salje na ovaj nacin novac. Sta treba tacno da posaljem

Trazi ti da mu posaljes fakturu za izvresene usluge sa naznacenim podacima bankovnog racuna na koji ce ti uplatit.
najcesce banka i broj racuna…

Znaci da mu posaljem samo ime banke i broj deviznog racuna ili broj same kartice?

Radis na crno, a klijent to ne zna i trazi uredan racun.

Jebem li ga nasli smo se na jednom sajtu rekao je da ce poslati novac na bankh odma sta ne tu crno

Pa napravi se lud i posalji mu samo podatke bankovnog racuna.
Ako te pocne peglati dalje sklepaj mu kakav lazni predracun :slight_smile:

Pretpostavljam da ti plaća iz vana. Odi u banku i traži upute o ino uplati na tvoj devizni. Oni će ti isprintati potrebne podatke.

Znaci samo onaj broj deviznog racuna ili broj sa kartice sto ubacujem u bankomat izivini

IME NA KOGA GLASI RACUN
IBAN
SWIFT
BANK NAME AND ADDRESS
To su ti podatci koji su najcesce potrebni prilikom wiretransfera

1 Like

Ja mislim da treba da odesu u banku(u kojoj imas devizni racun) i kazes da ti treba uputstvo za priliv novca iz inostranstva na tvoj devizni racun. I oni ti odstampaju na taj papir uputstvo za uplatu i na domacem jeziku i ispod engleskom jeziku i tu se nalaze i svi ti bitni podaci koje je @krcmar rekao. I ti lepo skeniras ili slikas taj listi i posaljes klijentu i ja msm da je to to :smiley:

Baš tako, napisao sam mu isto samo u kratkim crtama