Klijentova korist ili svrha web stranica

Mnogi ne znaju prednosti posjedovanja sopstvenog web-a i vrijednosti koje dobijaju ulaganjem u web.

Meni prvo pada na pamet, kad razmišljam o svrsishodnosti web-a, to da sve moguće informacije od slika do tehničkih opisa možemo tamo postaviti i objaviti - te podatke vide svi u čitavom gradu, regiji, državi, susjednoj državi, Europi i svijetu. Ti podaci su interaktivno dostupni, korisnik koji ih čita veoma brzo i lako može doći do njih. Podatke može selektirati, odabrati i isprintati, a vlasnika web-a to apsolutno dodatno ništa ne košta, znači tu je prva ušteda a ušteđeno je zarađeno.
Druga stvar je dizajn koji u digitalnom obliku izgleda mnogo bolje (ako je sve dobro odrađeno) nego u ispisanom obliku.
Web može sadržavati video materijale (ako slika govori 1000 riječi onda video govori bar 2000 riječi) koji su za neke usluge pa i proizvode najbolji pokazatelj kvalitete, stručnosti, inovacije i drugih bitnih odlika ozbiljnog poslovanja.

Pristup informacijama je veoma brz, mnogi pa i ja sam, kada nešto specifično tražim i želim kupiti, ja to želim odmah ili što prije, kad krenem u istraživanje i traganje za “željenim komadom robe” volim znati sve informacije o toj robi ili usluzi, znači oni koji imaju ozbiljno urađen web s informacijama koje su svrsishodne oni imaju prednost kod mene a vjerujem i kod drugih kupaca.
E sad, svaka dodatna informacija o svrsishodnosti web-a je dobrodošla.
Nadam se da sam potrefio forum na pravo mjesto. :slight_smile:

Apsolutno se slažem sa svime.

Ja sam novi u stvaranju internet stranica i poceo sam malo intenzivnije ucit php.
Znaci do razine izrade portala jos nisam došao ali jednostavnije stranice sa dizajnom mogu složiti.

Imam moguceg klijenta za izradu jednostavnog web-a na kojem bi trebale biti osnovne informacije i katalog artikala.

Firma mu posluje za 500.000 kn preljeva mj. Znaci novac nije problem s obzirom da se radi stvarno o smijesnoj cijeni koju sam mu ponudio za izradu web-a.

Covjek ne zna šta je PDF??? Kako da mu objasnim sta je web stranica (jednostavno ne kuži)

:slight_smile:

[quote=“hrvojesb”]Apsolutno se slažem sa svime.

Ja sam novi u stvaranju internet stranica i poceo sam malo intenzivnije ucit php.
Znaci do razine izrade portala jos nisam došao ali jednostavnije stranice sa dizajnom mogu složiti.

Imam moguceg klijenta za izradu jednostavnog web-a na kojem bi trebale biti osnovne informacije i katalog artikala.

Firma mu posluje za 500.000 kn preljeva mj. Znaci novac nije problem s obzirom da se radi stvarno o smijesnoj cijeni koju sam mu ponudio za izradu web-a.

Covjek ne zna šta je PDF??? Kako da mu objasnim sta je web stranica (jednostavno ne kuži)

:)[/quote]

Pusti ti to. Imao sam jednog koji je čuo da je internet super stvar i da bi i on to htio imati.
Još je bilo doba modema. Složio sam mu to i pokazao kako se surfa-linkovi, oblik “strelice” i slične sitne stvari. Imao je još par pitanja i nije prošlo dugo već je naručivao robu iz Španjolske i dogovarao poslove izvan HR.
Jedini problem koji je imao je bio jezik.

[quote=“trnac”]Pusti ti to. Imao sam jednog koji je čuo da je internet super stvar i da bi i on to htio imati.
Još je bilo doba modema. Složio sam mu to i pokazao kako se surfa-linkovi, oblik “strelice” i slične sitne stvari. Imao je još par pitanja i nije prošlo dugo već je naručivao robu iz Španjolske i dogovarao poslove izvan HR.
Jedini problem koji je imao je bio jezik.[/quote]

Vjerovatno je puno od covjeka do covjeka :hmmmmmm:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja