Klik ne donosi zaradu

Pozdrav svima,

Napravio sam blog i stavio google adsense reklame na njega. Kad se ulogiram na adsense pise mi da sam imao 3 klika do sad, a zarada je 0,00 €. U cemu je fora?

Site je slijedeci: http://sanocaju.bloger.hr/

Ako netko moze pogledat i komentirat postavljene oglase. Dal je bolje kad ih je 3, kolko ih i imam, ili da stavim samo 1?

Hvala,
sanocaju

A evo krenulo je…

Da, ne zbraja odma

S obzirom da vidim neke naznake nestrpljivosti s oglasima, preporučam da ih makneš sve, a onda pitaš ljude koji stvarno zarađuju na tim oglasima koliko jedinstvenih posjeta preporučaju da imaš dnevno prije nego što bi uopće trebao početi razmišljati o oglasima. A kada si već kod toga, zapitaj ih za par savjeta koji će garantirati da kroz mjesec dana ne dođeš ovdje s pitanjem da li možeš ponovo aktivirati suspendirani račun.

Zasto bi mi suspendirali racun?

Samo dobronamjerni savjet baziran na mom višegodišnjem praćenju različitih tema i sudbina na ovom forumu, te nekom iskustvu u “čitanju” ljudi, koje iskustvo mi je upalilo alarmnu lampicu kada sam čitao tvoj post o tri klika. Možda sam u krivu, naravo - zato nisam predviđao da će tebi Google suspendirati račun - sada ili ubuduće.

Ako pitaš zašto bi teoretski Google mogao suspendirati neki račun (ne tvoj, već bilo koji)… ima razloga navedenih u TOS-u, a i u praksi, a na to sam te htio upozoriti i savjetovati da budeš oprezan.

Ok, hvala bum procitao taj TOS. Ja sam skroz novi u ovom pa mi je sve napeto i zanimljivo.

Mozda ti nisu racunali zaradu zato sto su sva 3 klika dosla sa iste IP adrese, koja je vec ranije radila slicne stvari :wink:

Jedna stvar kao sto je kolega tsereg rekao prvo se pobrini za osobe koje ce posjecivati tvoj blog a tek onda reklame. Jer lagano mozes da budnes suspendova jos posebno ako budnes imao veliku kolicinu klikova a malu posjetu ili blog koji nije aktivan duze od tri mjeseca.

Meni su dva puta ukidali racun.

Google moze da ti pravi probleme zbog klikova sa istih IP adresa…

Jel imate neki prijedlog kak da dovedem ljude na blog? (:

Spamuj, piši provokativne teme npr čaj za potpuni užitak u maltretiranju penzionera, spamuj fb, napiši rezultate lažnih naučnih istraživanja da čaj od divlje trešnje pomaže rastu dojki i otklanja proliv, spamuj forume, stavi slike sisatih plavuša kako piju čaj, spamuj blogove, objasni na blogu zašto se čajna kobasica tako zove, spamuj, spamuj tj radi seo kako bi rekli majstori. Ima još metoda, šupkaj i uvlači se svima koji imaju sajtove i trazi da objave tvoj link, baner, razmjenjuj te iste, prijavi blog na agregatore, liste, direktorijume. Uglavnom nećeš se leba najest ako se ne pomučiš, a ako se zaradi za ljeba vazda može čika g da te prebaci preko koljena, grubo ti stavi 2 prsta u anus bez lubrikanta i uzme ti ljeb. Ti ako rečeš da boli, čiga g će ti reći bio si nevaljao i vikaće fak jea. Par godina kasnije ćeš se sjetiti da je onoj plavuši što je pila čaj viđela se jedna bradavica.

Gledam danas oko 11 na stanje na GA za danas i piše 4 klika 1.74€. Gledam oko 14h i piše 4 klika 0€. Kako? Zašto?

ma to ti je tako ne brini nekada ćeš na 2 klika imati 2 eura anekada tako na 4 ništa

Ponekad se to desava da ti oduzmu zaradenu svotu posto su bili nevažeći klikovi. Ionako ti je napomenuto kako su sve svote iskazane samo procjena zarade a ne konacna zarada.

[quote=“sanocaju”]Pozdrav svima,

Napravio sam blog i stavio google adsense reklame na njega. Kad se ulogiram na adsense pise mi da sam imao 3 klika do sad, a zarada je 0,00 €. U cemu je fora?

Site je slijedeci: http://sanocaju.bloger.hr/

Ako netko moze pogledat i komentirat postavljene oglase. Dal je bolje kad ih je 3, kolko ih i imam, ili da stavim samo 1?

Hvala,
sanocaju[/quote]

Sto se mene tice, sajt je lepo odrađen, pregledan, sadržaj koristan (još da bake i deke više koriste internet), a oglasi su ok postavljeni… Nadam se da ti je krenulo.

Evo i jedan link na tekst na tu temu
http://pansweb.com/index.php?option=com_content&task=view&id=97646&Itemid=2309
:cuga2:

[quote=“DejanNS”]Sto se mene tice, sajt je lepo odrađen, pregledan, sadržaj koristan (još da bake i deke više koriste internet), a oglasi su ok postavljeni… Nadam se da ti je krenulo.

Evo i jedan link na tekst na tu temu
http://pansweb.com/index.php?option=com_content&task=view&id=97646&Itemid=2309
:cuga2:[/quote]

Takodjer, dizajn mi se posebno svidja :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja