Klik1.NET portal

Evo izjasnite se , kritike , pohvale itd portal je otvoren prije par min

http://www.klik1.net

samo naprijed

a ono…što se tiče portala postoji ovakvih mali milijun samo u HR…a što se tiče dizajna šta tu komentirat, obični templejt :S

nemam komentara :smiley:

sto si komentirao !?!?

svejedno hvala na nikakvom misljenju

Reci što točno želiš da komentiramo?

Portal ko portal, baziran na gotovom template-u, a budući da je tek oformljen i još nema sadržaja, zaista ne vidim što bi se moglo komentirati :neznam:

edit: bilo bi dobro da na slideshowu na naslovnici imaš link na članak…

ok sredim to hvala … jako puno dizajna je izmejnjeno i jos se neke stavri usavrsavaju … pocetak ako se kaze svaki tezak pa svaka kritika, pohvala je dobrodosla kao sto i ovaj podforum kaze

“Pomoć, smjernice i iskrene kritike. Saznajte jeste li na pravom putu i usmjerite druge na pravi put!”

Vidim da si maknuo sliku one kućanice koja nije bila dobro resajzana te bi bila dobra reklama za tablete kalcija.

Kako u zadnje vrijeme radim na url rewriteu obraćam više pažnju na njega i po ostalim sajtovima pa ti toplo preporučam da to odradite.

Javi se kroz mjesec, dva, tri kada sajt dobije malo krvi.

Sad vidim da dimenzije bannera nisu standardne. To je novi đir ili je baš tak ispalo?

sto se tice banneratako smo htjeli … a hvala na savjetu …

Meni se nekako ne sviđa. Pogledaj velike portale tipa Index, Dnevnik, Net… Jednostavno taj tvoj nema ono nešto.

cool meni (izbornik) :smiley:

pa nisam ni mislio raditi portal tipa index, net itd … nego otkaceni, zabavni portal … i forum … a svremenom se se nadogradivati …

psat ce se vijesti zabavnog/cudne itd… nesvakidasnje moglo bi se reci … a ne vijesti tipa … onaj ubio onoga ili korupcija u … ili josipovic pobjedio…

poitika nas NEZANIMA hocemo ljude razveseliti a znamo da je tesko …

Neki lik - link ti je maznuo template. Malo ga je uljepšao, dodao nešto sadržaja i već ga prodaje. Sramota.

Nisi na pravom putu. Izmjenio si ime predloška, što nije fer prema ljudima koji su ga napravili. Znači, maznuo si ga. Ništa ti tu nisi promjenio što se tiče designa. Ako je za tebe izmjena promjeniti background image i logo, onda oprosti. Živo me zanima jesi li platio članstvo u JA klubu. Pročitao sam tvoj post o odlasku sa ovog foruma. Ako se ljutiš zbog ovakvih kritika…:krele:

Samo je logo promjenjen, template ima više varijacija na temu

E Zmaje, ma to sam ja onak na prvu. Inače sam osjetljiv na takve fore. Uz quickstart takav se sajt može napraviti za, brat-bratu, pola sata.

losa domena, los koncept, lose izmjenjen dizajn dobrog template-a, ilegalno koristenje tog istog template-a.

Maznute vijesti s 24 sata…