Klub Asterija!

Od sada se samo sa ovim bavim :ljuca:

Sta je to Club Asteria ?

Sta je njihova Misija ?

Da li placaju ?

Koliko kosta clanstvo ?

Kako Mogu zaraditi ?

Sta su Asteroisi ?

Koliku vrijednost imaju Asteroisi ?

Sve odgovore sam napisao na mom blogu koji je na engleskom ako zelite mogu vam prevesti,regajte se preko mene da bi vam pomgao pomagati,jer je malkice komplicirano,sta vas zanima pitajte ovdje!

ODGOVORI NA PITANJA :potboy:

OK, so ja cu prvi ha :slight_smile:

Samo se ti bavi samo ovim, negdje u 10 mj ocekujemo novi zivotni poziv.

Enivej, sto vi ekipasi s “make money affiliate” spikama ne kontate, je da je ovo napravljeno da hvata one iznimno lakovjerne i generalno na dnu hranidbenog lanca na netu - cesto mis guraju jos s bojazni i tako.

Par savjeta, eto, besplatnih; znaci ovo ti je vise onako za grupu na FB napravit, tamo ces nac plodno tlo, pogotovo ako program nije geo targeted, znaci upisat ces masu hrvata, srba i bosanaca koji su provjerili IQ pred par mjeseci.

Nikako na ovom forumu, jer ide flejm. Ja rijetko flejmam ideje al ovo je cudesno.
Drugo, treba ti puuuno bolji landing page, po mogucnosti prava domena i onda si u poslu MOZDA.

Ugl, sori coek, al nula bodova.
Nebi inace rijec napisal al ona prva gore sto sam quotal, rekord svojevrsni, tako da sam bio ponukan :smiley:

Legendarno. :rotfl:

besplatna domena je jer je ovo samo blog da nemoram svakom pojedinacno objasnjavati!

nije ovo velika zarada ali uspije se zaradi para $$$$

:wink:

tk domena je sigurno ima jako puno para