Knjiga za učenje Javascripta

Dooki sory ali ovo mi je upalo u oko “do less do more”, valjda “write less do more” :smiley: :grin:

1 Like

Imate možda neku Jquery knjigu?
Ne JS, nago baš JQ.

Zdravo,

Ako je ikako moguće da meni pošaljes link za te knjige, bio bih ti jako zahvalan.

Veliki Pozdrav

Eloquent Javascript je jako dobra knjiga, sve je detaljno objasnjeno, ali jako je dosadna za citanje :slight_smile:

Pozdrav druze, mogu li mozda ja dobiti taj link sa knjigama za javascript. Naravno ako nije problem :slight_smile: hvala unapred :slight_smile:

Koliko znam Creatif Code vise nije aktivan na ovom forumu.

Pogledaj knjige Eloquent Javascript i You Don’t know Javascript.

Free su.

Hvala puno! Nisam znao da nije, poznajem materiju koju neko vreme nisam koristio pa bih malo da se vratim tome :slight_smile:

Dobro, nije ga bilo neko vrijeme, istina. :mantelpiece_clock: Nadamo se da je @creatifcode dobro, i možda bljesne već sutra. :blush: :o:

1 Like

lynda.com je moj prijedlog. Nije knjiga, ali da se isto naučiti :slight_smile:

Evo samo da te usrecim malo. Istina dugo me nije bilo jer nema se vremena, a i da budem iskren udavili sa onim prodajama i oglasima. Nije bilo tada nekih zanimljivih tema i dogadjanja.

5 Likeova

ima li tko kakve knjige za html,php, js, css na hrv ili srpskom

Mislim da takvo nesto ne postoji, bar ne na nivou na kojem bi trebalo postojati.

Jedino ako ti se uce prastare verzije svega toga, onda go for it :slight_smile:

ajd podijeli onda knjige za učenje na eng

Pocni sa video tutorialima ako si pocetnik - imas ih i free i paid.Kasnije kad skontas osnove uzmi neku knjigu ako bas zelis i uci neke specificne detalje, tipa You don’t know Javascript za JS naravno.

Thank you for sharing such a good information. Very informative and effective post. Keep it up!
Training for devops