Ko će mi dat link u potpisu?

Vidim da ima dosta članova koji imaju lijep broj postova, a nemaju nikakav link u potpisu. Prvo da pitam zašto? A drugo bi li neko od njih stavio moj blog u potpis? Iako neće izgubit ništa, nit ih šta košta ti likovi će pitati “što bih ja to uradio, šta ja imam od tebe” itd. Ja sam razmišljao šta bih ja vama dao za uzvrat? Pošto niko nije fala Bogu zadovoljan samo riječju fala mogao bi da vam napišem pjesmu u znak zafalnosti ili preko skajpa da simuliram blov džob ili da se pomolim za vaše zdravlje i sl. Ako ima neko zainteresovan javite se.

Ja već imam link u potpisu :neznam:

Onda se tema ne odnosi na tebe. Jebiga, znam da si želio da napišem pjesmu za tebe ili možda ono drugo, perverznjaku!

posalji link

Evo ga u potpisu “Narodna vjerovanja” ako moze anchor da bude “Sujevjerja”. Fala, živ bio. Sutra se čujemo na skajp :wink:

stavljeno

Mislim da te zeznuo, sumnjam da češ dobiti blov džob :njam:

haha ni netreba mi poklanjam ti ga

Zgubijumf ni ti nemaš potpis. Možemo se dogovorit.

Jel nije prostitucija ilegalna?

Jel cybersex za protuvrijednost u naturi prostitucija?

Nije, to je poklanjanje (znas ti vrlo dobro da kad jebes kurvu da joj na koverti koju joj dajes mora biti napisano poklon). Sto ste svi ljubomorni? svi me zelite. totalno sam sexi. Evo vam manijaci drkajte.
evo za pocetak

haha kakva budala :smije:

Ouch, kakav topic.

[quote=“Ognjenpet”]Nije, to je poklanjanje (znas ti vrlo dobro da kad jebes kurvu da joj na koverti koju joj dajes mora biti napisano poklon). Sto ste svi ljubomorni? svi me zelite. totalno sam sexi. Evo vam manijaci drkajte.
evo za pocetak[/quote]

Proveo sam dobre dvije minute svadajuci se sam sa sobom zelim li otvoriti taj link ili ne.

Ognjene legendo !

Digits ni ti nemaš link u potpisu? Ubaci moj link i dobićeš još koju sliku u sanduče.

I dalje aktuelno. Ako ko želi da baci moj link u potpis svoj nek to učini i neću mu zamjerit.
Danas sam bio na sajtu koji kad aplouduješ svoju sliku vrši neke analize i kaže ti na koju poznatu osobu ličiš. Ja ličim na Džuliju Roberts. Bogami sam dobra pička.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja