Ko može nek' pomogne, otkaz na poslu a žena se porodila

Nedavno sam dobio otkaz na poslu a, pre dva meseca mi se zena porodila sa drugim detetom.
Zena mi je na porodiljskom i prima minimalac a, ja eto trazim posao ali u medjuvremenu moramo nesto da jedemo i sto je najbinije moram bebici da kupim dohranu.
Molim sve ljude dobre volje da pomognu koliko je ko u mogucnosti.

Unapred zahvalan, Igor

Moze uplata na PayPal - [email protected]

Takodje imam dva sajta koji su na prodaju.

http://getnull.top/
http://live-boost.com/

pa ako je neko zainteresovan cena je po dogovoru jer mi svaki “dinar” treba.

Mirise na prevaru sa 20 karaktera :grimacing:

Sad sam video na forumu da ljudi kupuju AdSense naloge iz Srbije.
Imam i to sa 53,89E na stanju i takodje je na prodaju.
Nalog je registrovan pre jedno 9-10 godina ako to ima neke veze.

Valjda imaš nekog rođaka il prijatelja, kako te nije sramota od nepoznatih ljudi da tražiš pomoć?

A od rodjaka, prijatelja ga nebi trebala biti sramota?

Sto kada on nema za kruh, a rodjak se vozi u Ferrariu i smrka cocaine?

Poprilično nov član, domene privacy protected.

Da, bas me zanima tip ljudi koji rade te internet prevare. Jesu to smokljani koji se boje otici u banku i opljackati je ili su to propaliteti, ovisnici o drogi koji neznaju drugi nacin doci do novca, tipa provale u kuce pa kradja razno razne tehnologije koju preprodaju na crno.

Da moras birat da te netko prevari ovako na internetu ili da ti dodje doma i krade po kuci da spavas mislim da je ovo jos dobro…

2 Likeova

Meni je interesantno kako neko od “ocajnika” ne dodje ovde da ponudi svoje usluge, odrzavanje stranica itd nego svi odu na varijantu daj pare na lepe oci…
Dal misle da ljudima pare padaju sa neba…
Ako su izistinski ovo sajtovi autora teme, znaci da ima odredjene vestine, tako da je mogao da ponudi neku uslugu, a ne dajte donaciju evo pp mail…
Generalno izbegavam ovakve teme jer zivimo na Balkanu gde je velika beda, ali neke stvari stvarno bodu oci.

Da i sad se cita i cuje da ljudi koji drze BTC su svaki dans ve bogatiji pa si misle…

A ja kad sam ponudio da cu zaposlit hrvata za link building slabo su mi se javili ljudi, javili mi se par ali nisu bas odusevljeni bili kad je trebalo sjest i to napravit. Imao jednog koji je rekao da bude, sjeo i zapeo, cak je bio i odusevljen, zaposlio ga prije mjesec dana, dosad je poslao 0 forum profila i backlinkova…

A @anja1 ako se ne varam je izracunao da se sa tim poslom moze zaraditi duplo vise nego minimalna placa, ali hebiga, treba se sjest, 10 dana dnevno sjediti, tipkati i raditi!!!

Kao prvo, nisam ovde potrazio pomoc da bih mi neko popovao o tome sta treba da radim i od koga da zajmim pare.
Da imam od koga da zajmim i da to vec nisam probao nebih trazio pomoc ovde.
Radim kao freelancer na UpWork-u ali svi ti poslovi su nesto na cekanju a, meni treba novac hitno.
Hvala @tim121 to mi je ponudio da kupi AdSense nalog a, ostali ako nece da pomognu, nemoraju ali takodje bi ih molio da mi ne sole pamet.
Hvala!

Sto kaze kolega @Jeronimo034 pa ne padaju pare sa neba. Ljudi su navikli da prose, pa zavuci rukave idi radi negde na dnevnicu na crno dan dva, i prvo pitanje sto bih ti postavio, kako si dozvolio da ti dete ostane bez hrane ? Daj boze da gresim ali mislim da si jedan od onih koji ce pre kupiti paklu cigara dnevno pa tek za ostalo ako se ima. Opet kazem daj boze da gresim… Moj savet ti je da zavrnes rukave i da trazis posao negde na dnevnicu ako cekas da nadjes u nekoj firmi ili preduzecu posao ima da se nacekas. :slight_smile:

1 Like

Zašta i služe prijatelji ili rođaci nego da priteknu u pomoć, ako mogu?
Da je ovako tražio pomoć na društvenim mrežama verovatno bi bio banovan.
To spada u prošnju.

Svega sam se načitao na ovom forumu ali ovakvu situaciju imam u komšiluku pa mogu i da razumijem, ili su se biznismeni opametili. :smiley: Budimo realni ljudi, ko još voli rodbinu :smiley: Napiši šta znaš pa nek ti neko da posla, ne poklanja niko.

4 Likeova

Ne daj boze nikom, nja nisam humanista pa ne dajem na ovakve stvari, recimo veceras sam bacio more na alkohol, jbg nisam huma,n., ali je zeznuto. Lakse je ovako traziti nego od nekoga sto znas,.