Ko želi zaraditi dodatnu plaću?

Konačno pametan čovik!! Sve je istina prijatelju šta si napisa!! Teško se obogatiti ali dodatna plaća se može zaraditi. I poznajem (virtualno) ljude koji zarađuju samo od MLM-a. Nemaju klasično zaposlenje.

Stiforp je nejbolja prilika za zaradu, a ove negativce izbacujte iz svog života!

Samo se vi bez obveze predbilježite za dodatnu informaciju mejlom:

http://predradnik.myopportunityplus.com

Davore, oprosti, nije valjda da korisnike isplaćuješ u ovakvim apoenima? :smile:
20-dinara

:o:

5 Likeova

Korisnike isplaćuje firma, a ne ja. U USD na PayPal. A te novčanice na mojoj stranici su samo sićanje na neka sretnija vremena.

1 Like

Meni ovo izgleda veca laz od onog iz teorije velikog praska “napaljene hrvatice su samo 20km od tebe…” :smiley:

1 Like

KKad primiš prvu plaću neće biti laž.

A kolku si placu onda ti dobio?

S tim podacima se ne izlazi u javnost. Možeš samo opisno. Evo ja ću biti zadovoljan kad mi plaća pokrije troškove cigareta. A potencijal progrMA je puno veći. Prouči prezentaciju s moje stranice. Šta veći tim - više love za svih. Evo mogu ti reći da moj tim ima oko 130 članova. Neki su lažnjaci tipa ■■■■■ Palac al samo nek se oni zajebaju. Izgubiti će povjerenje tima i neće ništa zaraditi.

Za 130 clanova pokrijes cigarete…

Mozda covjek puši 10 kutija dnevno 10x 2.5€ 25€ x30= 750 € :smiley:

Ja ih još nisan pokrija, a moj sponzor pokriva cigarete i benzin ciloj familji. Kad ga sustignem biti ću zadovoljan. A vaše računice… još imam neaktivnih i čekam njihovu aktivaciju. Samo trebaju otići na stiforp.com logirati se ko preenroler i klikniti join. To je sve.

Blago njemu šta su mu svi nepušači i bez vozila. :grinning:

2 Likeova

nisu nisu nisu nisu nisu nisu nisu nisu nisu nisu nisu nisu nisu nisu nisu nisu

Jebala administratora minimalni broj slova!! Nizašta radin c/P!

Nego, admini zar nisu refferal linkovi zabranjeni? A s obzirom da je piramida, ocito je i da je refferal…

2 Likeova

A još reci i da je kockanje! Ponavljam, MLM je i to vrhunski. Prouči prezentaciju i ranije postove,

The U.S. Federal Trade Commission (FTC) states: "Steer clear of multilevel marketing plans that pay commissions for recruiting new distributors. They’re actually illegal pyramid schemes.

Nego sta ako nije piramida? i to ona šetokraka… :smiley:

Jebeš ameriku i nije piramida. Vlasnik nije u zatvoru a firma mu uredno posluje. MLM je 2x10.

Šta prijr zsključate poziciju imati ćete visočiji rang i prije će kreniti zarada. Članarina je manje od šalice kave dnevno.