Ko želi zaraditi dodatnu plaću?

Da se nadodam ovdje… Postoje (postojale) jos dve odlicne prilike za pasivnu zaradu: BitConneeeeect i usi tech :smiley:

Hvala, nisam zainteresiran.

@Davor_R_Bergam

šalica kave * 365 = cca. Minimum 3650 kn mj.
Dakle 2500-3000 kn god. bacit u prazno.
Ne hvala.

Je…s takav biznis gdje moras dati ulog, a nije sigurno da ces nesto zaraditi.

Bitconnect je jedno vrijeme bio obecavajuc, mnogo ljudi je fino popusilo.

Nikad nije bio obecavajuci… e sad mozda neko i jeste zaradio zato sto je izasao na vrijeme, al uvijek se znalo da je to ponzi+piramida

1 Like

Zaradilo se, no problem je taj sta su ljudi zaradjen novac ulagali da poduplaju profit, tako da vecina nije niti vadila novac/coine…fishing

Logicno. Zato je svako ko je ulozio u prosjeku izgubio 95% ulozenog :smiley: hehe

2 Likeova

http://zarada.atwebpages.com/

http://predradnik.myopportunityplus.com

A to ti je računica smo ako gubiš. A nećeš gubiti. Ko god ima tim zarađuje.

Nije. MLM je. Ponzi je kažnjiv zakonom.

Ne ulaže se več samo plaća članarina.

A ko to? Meni nisu poznati.

O poslu se triba izražavati afirmativno i pozitivno. Triba reći istinu. A ne tako ko vi. A besplatne poslove zaboravite. Nema tu kruva. Samo s malim ulogom na misečnoj ili godišnjoj bazi možeš zaraditi. Ja izlazim izvan Balkana pa sam sve prebacija na engleski koji mi nije jača strana.

Koliko kosta uclanjenje?

Učlanjenje $50. Mjesečna članarina $10.

Uhhh, skupa ta soljica kafe, bome.

2 Likeova

Nije skupo kad počne pristizati novac na PayPal. Ko ne uloži u posao nem ni zarade.

Ovo je posao za ozbiljne radnike, a ne dječja igra. Ako ti se igra aj na clixsense.

@Davor_R_Bergam

Kolika je minimalna zarada mj.?

Osim kad ga organizira država i nazove mirovinsko osiguranje.

Ja ne znam jel se ti cijelo vrijeme samo zezaš jer tako djeluje, ali ako si slučajno ozbiljan netko ti ipak treba reći da se okaniš ovakvih gluposti ili da im se posvetiš na profesionalan način.

Ne kažem da ta kompanija ne isplaćuje novac nego mi je teško vjerovati da bi se netko uključio nakon što vidi tvoje “promo” stranice koje me podsjećaju na homepage koji je jedan frend napravio tamo negdje 1995.

Bez uvrede, ali moj savjet ti je da se prebaciš na nešto ozbiljnije, ili da se barem profesionalno posvetiš marketingu i za početak barem uzmeš normalnu domenu i napraviš modernu i SEO friendly web stranicu, a onda počneš razmišljati o SEO-u, promociji na društvenim mrežama, YouTubeu i organizaciji predavanja i evenata. Znam neke ljude koji samo solidno zarađuju od ovakvih kompanija, ali oni su u tome od 0-24h, imaju hrpu videa na You Tube, profesionalne web stranice, svako malo organiziraju neke evente i predavanja po nekim hotelima i dvoranama itd.

Sjećam se tebe još kao Gigola ili tako nešto i vidim da si stalno u nekim ovakvim “zaradama” pa mi stvarno nije jasno jel trolaš cijelo vrijeme ili zaista očekuješ zaradu od toga i to na ovako amaterski način. Bez uvrede, ali vidim da te neki cimaju u temi pa ispada da je ovo stvarno neka prilika i da te potiču da i dalje gubiš vrijeme. U svakom slučaju sretno.

2 Likeova