Ko želi zaraditi dodatnu plaću?

Ovo je ozbiljan posao i ko mu pristupi ko profesionalac imati će i zarade ko profesionalac. Pristupiš li ko amater imati ćeš i amatersku zaradu.

Minimalna zarada je $0 ako ne rdiš na reklami stranice i ne oformiš ozbiljan tim koji će raditi. Na Balkanu ćeš tešžko steći sljedbenike jer su svi ko na ovom forumu. Njima je sve prevara. Ponavljam, kompanija pošteno isplaćuje svaki zarađenii dolar na paypal i legalno posluje. Ovo vam nije nikakva prevara,

Mene zanima koliko si do sad zaradio,ali zelim konkretne dokaze,znaci neki screenshot ili nesto.

To ti niko u internet poslovanju neće dati. Iskreno još nisam zadovoljan, ali ću biti kad okrupnim tim i prestignem svog sponzora. On zarađuje za cigarete i benzin i zadovoljan je time. Ja ne bih bio.

Ko vridno radi može nadići svog sponzora u zaradi. I to višestruko. Takav je MLM. Veći tim ispod tebe - veća zarada.

A sta uopste ti radis ovde da bi zaradii?
Tvoj tim ispod tebe ubacuje pare u bubanj i to je to? Onda oni traze druge koji ce mesecno da ubacuju pare u bubanj ne bi li oni imali nesto, a na kraji onaj koji je izmislio da ovce ubacuju pare on se obogati a vi imate za cigare i benzin?
Ili vi ipak tu nesto radite, prodajete neki proizvod, kurs ili sta vec?

1 Like

Pa slicno kao ove nove COIN valute …svi ubacuju kesh ,a neko skida kajmak…

2 Likeova

pa skida najviše onaj koji najviše uloži … a onaj koji najviše uloži obično zna šta je u pitanju pa ulaže odmah na početku, čim njih nekoliko koji su uložili najviše povuče “kajmak” piramida se uruši i svi niži (oni koji su najmanje uložili) popuše :smiley:

Moras znati razliku izmedju piramide i ponzija… ako je piramida (bez kombinacije sa ponzijem) onda nece eskplodirati… onaj ko ima ljudi ispod sebe on ce uzimat kajmak i to je to… Postotak njemu, postotak onom ko je organizovao sve…

A kod ponzija se ceka da dodje do ogromnog kapitala unutar organizacije i onda se samo sve ugasi :smiley:

1 Like

Piramida ti je, npr: vlasnik firme -> direktor --> 2 poslovođe -> svaki poslovođa nadzire 8 radnika. Radnici zarađuju, ovi gore ubiru vrhnje.
Ponzi ti je, npr: zdravstveno osiguranje -> partija koja je na vlasti -> ministar zdravstva -> zaposleni u ministarstvu zdravstva -> građani države koji su obavezni plaćati zdravstveno osiguranje. Građani ne zarađuju, a vrhnje ubiru ovi koji su gore (liječnici i bolnice ne dobivaju ništa ili se financiraju putem državnih kredita).
:smiley:

2 Likeova

Nit je piramida, nit ponzi nit lanac sreće. To je kažnjivo zakonom. Firma je uredno registrirana i pošteno isplaćuje zarađene dolare na PayPal.
Ajmo ovako. Neobvezujeće se prijavite na
http://predradnik.myopportunityplus.com
Zazim otiđite na
https://stiforp.com
i logirajte se kao preenroller. Proučite svoj back office. Dobiti ćete i par mejlova sa objašnjenjima. Otiđite na
http://zarada.atwebpages.com
pa strelicama surfajte po prezentaciji. Prijavite se i na mejling listi preko koje šaljem novosti. Viditi ćete kako je sve jednostavno. Reklamirate svoju stranicu koju vam dade firma i uvodite nove članove. Isti taj posao rade i vaši članovi. Veći tim - više love za svih.

Ovo je rjesenje svih nasih problema.

2 Likeova

Da! financijskih! Oformite tim i dobro ćete zarađivati.

1 Like

Tako je! Tim je u pripremi… Moram pohvalit i odlicnu web stranicu koja je moderno prilagođena win 98 uređajima.

2 Likeova

Nisam siguran jel nas sve čovjek trola ili je ozbiljan. Ako je ovo drugo onda je žalosno…

Da, očito da je tebi žalosno zaraditi. Meni nije. Treba mi novac jer mi Vlada daje mrvice. Čitajte:

http://bergam.co.nf/ja.html

Znaci sustina “posla” je naci ovce koje ce da ubacuju mare u masinu da bi onaj iznad njih pravio lovu?
Ako je tako bas je interesantan posao…

Postoje i drugi načini za zaraditi novac… Naglasak na ZARADITI…

Ma radaš za sebe a ne za onoga iznad. Njega firma nagrađuje po brojnosti tima i vrsti članarine. Ovo nije piramida. A znam jednog koji je izjavija da je Stiforp kockanje!! :slight_smile:

Stiforp je glupost. Kompanija ostvaruje profit na osnovu lakovernih ljudi. Jedini ko to zaradjuje je vlasnik.