Koja brzinu internet konekcije imate Down/Up

Uredska mreža, wirless, limitirana na 50/50

1 Like

Kako je ovaj svijet nepravedan :blush:

No u praksi je i brže, 40 Mbit/s je upload. Na Wetransfer sve što stavljam, bude za tren oka. Torrenti su redovno 100 Mbit/s.

Sve se nema a koje se pare daju na net :retardsmile:.

300 kn mjesečno, mislim da nije strašno.

Samo na internet, jašta nego strašno :smiley: . Ja toliko dajem za besplatan fiksni telefon, televiziju sa oko 100 kanala i D5 U0,5 :smiley: .

Ne, nego 300 kn za internet, besplatni telefon i tv sa 100 kanala.

Bem ti BH Telecom :smiley: . Isto plaćamo a gledaj u tebe internet brzine…

Kad sam u jednoj temi pluvao BHT ti si ga hvalio kako su najjaci u BiH.Eto sad vidis, da su najgori i najveca banda :wink:

Jesam, i dalje smatram da su u BiH najjači :smiley: . Ali kada vidim HR Telecom…

Metronet :smile:

Nemojte više molim vas :smiley: .

Pogledaj malo Telemach, pa ce ti biti jasno.Pod “najjaci” ja mislim na uslugu kakvu pruzaju, ne na koliko korisnika imaju i slicno.

Ma vidio sam ja kakav je Telemach, nestabilan, ne znaš kad će otresti. Ne pokriva cijelu BiH itd itd.

ma ja imam 5/5 internet, tv, telefon 320kn - previse

Plaćao sam i ja u t-comu 260kn internet, telefon i tv prvih godinu dana nakon čega su počeli računi naglo rast i svaki mjesec neka nova naknada a na tv-u 100 programa, 99 njih samo neke glupe turske i meksičke serije a onaj jedan čitav dan reklame.
Nakon isteka ugovora automatski su ga produžili na još 2 godine gdje su računi bili već preko 400kn
I da napomenem telefon sam koristio manje od 5 minuta godišnje

T-com je najveća banda u HR, najskuplji su a usluga im je za jedan veliki kur**

Evo sad isprobao sa dedicated servera kojeh imam kod OVH,
ovo je rezultat:

Meni je download 30 Mbit, upload 5 Mbit, a sve skupa,znaci tv,internet i telefon me dodje cca 50 eura mjesecno. Preskupo,ali mogu si to priustit. I slazem se da je tcom banda koja nam ono sto je Svabo bacio u smece pred 5 godina jako skupo naplacuje.

Nije ni švabo ništa bolji, evo ja u Stuttgartu ne mogu imati niti optiku, a u T-Comu te surfanje na 50/10 plus telefon i 100 programa IPTV kosta oko 50 € također. Dakle nista to nije drugacije nego u HR. Ja imam 100/5 plus telefon plus tv sa nekih 100 programa i placam oko 60 € mjesecno kod Kabel BW, a dok sam jos uzeo dodatan paket tv programa i neograniceno telefoniranje prema RH ispadne me oko 90 € mjesecno telefon, tv i internet.

Downstream throughput (or download speed) is the most commonly associated metric with broadband performance. It dictates the rate at which your computer will be able to fetch content (e.g. web pages, pictures, music, video etc) from the Internet.


9.01Mbps
Average
4.63Mbps Min
16:00, 14/05/15
9.39Mbps Max
23:00, 31/05/15


Upstream throughput

Upstream throughput (or upload speed) is the measurement of the rate at which your computer will be able to send or upload content (e.g. pictures, music, videos etc) to the Internet.


0.57Mbps
Average
0.22Mbps Min
10:00, 14/05/15
0.61Mbps Max
04:00, 23/05/15


Latency

Latency is the measurement of how long it takes one packet to be sent to one of our test servers, and then returned back to you. This can effectively be thought of as the responsiveness of the connection between your home and our servers out on the Internet.


27.74ms
Average
23.27ms Min
20:00, 28/05/15
127.08ms Max
14:00, 14/05/15


Packet loss

Packet loss is relatively rare in modern networks. That said, some broadband providers have been known to suffer high packet loss at peak times. If this is the case for your ISP then you may find that time sensitive applications such as Voice over IP (VoIP) and online gaming will suffer.


0.31%
Average
0.00% Min
00:00, 01/05/15
26.44% Max
23:00, 11/05/15