Koja domena

neznam koju domenu da registriram pa ako mi možet pomoć bio bih zahvalan

igre.cr
igre.tt
noveigre.info
stareigre.com
ili nešto slično tome
sta mislite sta bi bilo bolje bolje

ja bi išao na com najprije…al kako oćeš :slight_smile:

neznam meni bolje zvuči igre.tt nego neštoigre.com

Nije samo važno kako zvuči, važne su i neke druge stvari :smiley:
Ako misliš da ćeš bolje proći sa tt domenom, uzmi nju.

po meni svakako .com domena…a zavisi i što ciljaš tim igrama

da… zavisi sta ciljas sa ‘igre’

recimo… ja koristim besplatnu .co.cc domenu, i stranicu sam poceo kao teren za vjezbanje, a sada sam je podigao na PR 1, pa mi se ne isplati bacati stranicu… pa sam nastavio.

dakle sto se tiice domene, ona i nije toliko bitna… potrudi se da budes sto orginalniji… :slight_smile:

[quote=“xapuc”]da… zavisi sta ciljas sa ‘igre’

recimo… ja koristim besplatnu .co.cc domenu, i stranicu sam poceo kao teren za vjezbanje, a sada sam je podigao na PR 1, pa mi se ne isplati bacati stranicu… pa sam nastavio.

dakle sto se tiice domene, ona i nije toliko bitna… potrudi se da budes sto orginalniji… :)[/quote]

Kupi domenu pa redirectaj sa stare na novu :slight_smile:

ma ne zelim. jednostavno. fora je koristiti sve besplatno i imati dobar sajt… cak je i hosting besplatan… hah… i cms je besplatan… sve je potpuno besplatno. :stuck_out_tongue:

ozb. ne zelim redikt da radim. ime domene je vec poznato i imam koliko-toliko stalnih posjetilaca, koji ukucaju download-igre.co.cc u pretrazivac…

p.s. dobar potpis. :slight_smile:

[quote=“xapuc”]ma ne zelim. jednostavno. fora je koristiti sve besplatno i imati dobar sajt… cak je i hosting besplatan… hah… i cms je besplatan… sve je potpuno besplatno. :stuck_out_tongue:

ozb. ne zelim redikt da radim. ime domene je vec poznato i imam koliko-toliko stalnih posjetilaca, koji ukucaju download-igre.co.cc u pretrazivac…

p.s. dobar potpis. :)[/quote]

Slažem se s tobom.Ipak morat ćeš kupit co.cc jer je besplatna samo na 1 god.
Koji hosting koristis ako nije tajna

mislim da nije .co.cc besplatna samo jednu godinu, ja imam svoju već više od godinu dana i ništa ne plaćam

p.s. u potpisu ima čak i web “dizajner” na dnu hahaha

[quote=“PeGO”]mislim da nije .co.cc besplatna samo jednu godinu, ja imam svoju već više od godinu dana i ništa ne plaćam

p.s. u potpisu ima čak i web “dizajner” na dnu hahaha[/quote]

i šta da ti je sad ukinu di bi sa sajtom

ma nece ukinuti… ja imam ovu vise od godine, mozda cak i 2 godine, ali je nisam koristio…

nemoram kupovati co.cc ako je u svrhe ‘privatluka’, a ako je u svrhe, da za firmu pravis web i koristis njihovu domenu onda moras da platis cak $3. :slight_smile:

uglavnom, dok imas domenu, odes u panel na co.cc i produzis… :slight_smile:

Trinidad i tobago i costa rica?? sumnjam :smiley:
uzmi com, eventualno info, ove druge zaboravi

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja