Koja je satnica za WP poslove u USA?

Imam neki kontakt koji me pitao da par mjeseci radim na bazi 40 sati tjedno za njihovog USA klijenta.

Nemam tamo još nikave poslove, te me interesira koja je prihvatljiva satnica njima za WP developera, dakle sve obuhvatni rad na WPu, custom pluginovi, APIji itd. (ne samo održavanje).

Zaista ne znam kakvu bi cifru stavio a da nije prenapumpana.

Naime imam satnicu ovdje ali ta satnica mi je manji dio posla, ostalo su projekti.

No kao mi taj posao pojede cijeli mjesec moram dizati satnicu, a ne znam na koliko.

Ima tko iskustva?

https://www.indeed.com/career/wordpress-developer/salaries

Ovo je valjda brutto(ukupni trosak).

Ispadne $ 25-30, kod place.

Po projektu je vjetojatno nesto vise.

Cini mi se malo. Aviomehanicar sa 10 godina iskustva u EU ima 35€ netto satnicu.

Znaci, netto placa ispadne 6000 eura / mj ili preko 120 k eura brutto godisnje?

Vjerojatno je to specificno zanimanje pa zato, a drugo imaju para i trece vjerojatno zbog odgovornosti.

Ima firmi koje rade wp stranice za 10-12 k kn sa gotovom themom. Realno 10-20 sati posla.
600-1000 kn satnica, minus pdv, 480-800 kn.:cowboy_hat_face::cowboy_hat_face::cowboy_hat_face:

Netto cesto zna biti 8000 i vise jer imaju dosta prekovremenih, ali zato se radi 8-10 mj/godisnje, a bruto ovisi gdje radis, jer taj frend je radio u Irskoj, Luksemburgu, Sloveniji, Malti, Madarskoj i nesto sitno na Filipinima na ispomoci.

Obicno prvo “susjedov mali” napravi takvu za 1000 kn, pa nakon par mj ipak netko popravlja za njim :smiley:

Jel to full time zaposlenje ili na ugovor za odtedjeni projekt?

Na ugovor ide i vise. Npr. U irskoj kad traze na ugovor 6 mj za odredjeni projekt , nudilo se do 800 eura po danu brutto u IT-u.

To je razlika, da li je full time ili po projektu na ugovor. Na ugovor po projektu je uvijek vise.

Ugovor na projektu koji obicno traje 3-6 mj. Ovi na stalnom zaposlenju imaju dosta manje. Npr u Sloveniji su stalno zaposleni imali 2500€, a kontraktori ± 6000€. Rade identican posao.

Remote work sa 40 sati tjedno, Wordpress uglavnom sve u vezi njega treba pokriti.

Za bilo kakav remote posao za strance, trazio bi minimum $ 30.

1 Like