Koje alate koristite za SEO analizu web stranice?

Upravo imam selidbu jednog starog weba na novi WP, prošli je postojao xy godina, super domena, ali apsolutno sve je krivvo napravljeno što se dalo krivo napraviti.
Nema ni h1 ni h2 naslova NIGDJE, što je nevjerovatno samo po sebi.

Sistem je neki custom ima neke loopove valjda jer ima 17 indeksiranih URLova u googlu a 12500 je duplikat i td itd…

Uglavnom isprobao sam Sreaming Frog, dosta mi je olaškao neke stvari.

No što vi koristite za analizu weba kojem imate ili nemate pristup, dakle preko domene?

Tražim ozbiljnije alate koji rade analizu sa što više aspekata.

Screaming Frog je monster. Cak ova free verzija je monster, a paid je uber monster.

Ali to ej SEO audit, to ti je vise ono rekla kazala, svaki od tih alata daje jednu te istu stvar s vise ili manje tocnim ili netocnim podacima.

Zato je screaming frog monster, on ti daje podatke, pa eto sad ti odluci… A ne da ti on daje bodove, pa neke tamo scorove, pa suggestione bazirane na pitaj boga cemu…

2 Likes

Ma treba mi tako i tako samo informacije.
Stvarno ima brdo toga, i predobro mi je to, jednio neke stvari, poglede ne znam kako još exportirati van tipa excel za klijente itd.

Kažem imam jedan sajt koji ima katastrofa stanje. Ima brdo linkova, i sada ide sve na novi URL na istoj domeni.

Vrlo malo riječi dobro stoji ostalo večinom smeće rejting.

Sad nisam ziher kako da krenem, da li sve 1:1 redirektam za nove stranice , ne znam da li će biti previše redirekcija?

Je li moze neko da ukratko objasni za sta je taj Screaming Frog , i kako google reaguje na njega ? Hvala

Kako to misliš?

Po meni je taj software kao scraperi, znači daš domenu i on ti izvadi aposlutno sve što može naći i posloži po kategorijama. Ali stvarno sve i svašta.

Jedino tko moze reagirati na scream frog je tvoj server ako scream frog radi malo prebrzo, ali to se da podesiti.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact