Koje mime types pozdrava Mobile Safari?

IMam problem, moja webaplikacija prikazuje .doc dokumente ali ne .docx dokumente

Webapp dobiva podatke od custom servera i samo me zanima koji bi bio mime type za .docx za mobile safari.

vec sam provjerio na webserveru i mobile safari uspjesno prikazuj .docx dokumente tako da je to rijeseno.

Hvala

Da, procitaj sta si napisao prije nego sta objavis poruku i ispravi pogreske kako bi mogli skuziti o cemu se tu radi.

[quote=“doit16”]moja webaplikacija prikazuje .doc dokumente ali ne .docx dokumente

Webapp dobiva podatke od custom servera i samo me zanima koji bi bio mime type za .docx za mobile safari.

vec sam provjerio na webserveru i mobile safari uspjesno prikazuj .docx dokumente tako da je to rijeseno.

Hvala[/quote]

Ovo je serversko pitanje (serveru treba dodati “docx” MIME type, googlaj koji je tocno i kako se radi, to se nadje za cca pola minute). Medjutim, mene fascinira kako si ti od MIME tipova i mobilnog safarija dosao do HTML-a i CSS-a. :smiley:

Oj manijace :slight_smile:

Malo san satran bia kada san to pisa…

Da serversko je pitanje. Kod mi je u c+±u… nisam vise moga gledati di da stavim ovo pitanje pa odabra ovu kategoriju, kontam javit ce se netko…

Mobilni safari jer mi se projekt bazira na njemu. A i sam znas da mobile safari na iphone ima svoju politiku. Jesam malo srezao post…umisto da pisem sada pola stranice…kontam javit ce se koji bistar momcic …danke danke

Da google pomaze nebi ovdje postao…ja sam trazia pola sata popodne i nista.
Do sada sam ih 2-3 puta minja… radi mi doc, xls…ali office 2007 ne.

Uspija sam negdje neku mrvicu skupiti sa nekog drugog foruma ali…doma je doma ipak…nikad neznas ko je ima posla stin.

Hvala na primjedbama itd… nasao sam korisne informacije veceras:

http://www.forensicinnovations.com/formats-mime.html

Pa c ujutro to promjene izbildat da vidim kako ce se mobile safari sada ponasati.

INace…
application/vnd.openxmlformats (application/vnd.openxmlformat)

idem probati…ovo gori je na nekoj stranici opisano kao “apache MIME type configuration for .docx”

Ja nemam apache. Custom server sa REST webservicom i XML slojem koji se dinamicko stvara.

ps.

Zamolio bi moderatora ako zna u kojoj kategoriji bi najbolje pasao ovaj thread.
Hvala!

To je malo problematicno. :smiley:

Al uglavnom, mislim da se na kraju svege na isto - trebas poslati odgovarajuce header-e. Tesko je bilo sta reci o problematici posto se radi o custom serveru. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja