Koje opensource riješenje odabrati ( klijent ima specifične zahtjeve )

Klijent ima namjeru kroz par mjeseci otvarati webshop ali iznio mi je par zahtjeva pa ako netko zna s kojom ws skriptom bi mogao dobiti slijedeće:

• Registracija na webshop isključivo uz pozivnicu
  • Cijene proizvoda vidljive samo registriranim korisnicima
  • Mogućnost dodjele rabata po korisniku
  • Mogućnost gašenja sustava naplate ( webshop bi se koristio samo za narudžbu, naplata bi se riješavala po dostavi robe ( ili kako već :slight_smile: )
  • Hrvatski jezik (prijevod ) skripte se podrazumijeva

Da pojasnim, klijent ima veleprodaju, želi da dućan bude vidljiv svima, ali ne i cijene, ulaz u dućan ( narudžbu ) bi dopustio samo (potencijalnim) klijentima, i volio bi da im može dodjeljivati rabate. Također, sustav naplate bi se trebao moći ugasiti.

hvala i lp

Nešto slično smo radili na OpenCartu.

Da li bi bio problem malo pojasniti? Jeste li to sve riješili pluginovima, i kojima ?

Imaš u Magento sve što ti treba, ektenzija za veleprodaju ima ako trebaš posebne veleprodajne cijene.
Jedino što neznam koliko ima kvalitetnih HR prijevoda.
No veleprodaju možeš vrtjeti i bez ikakvih ekstenizija ali mislim da imaš malo slabije mogučnosti ako uz veleprodaju želiš i maloprodaju onda ćeš vjerovatno trebati koristiti ekstenizije.
Za pozivanje neznam ekstenizije ali mislim da u community verziji webshopa morali bi sami to složiti.
Dodavanje rabata je isto fino riješeno može na shopping cart ili na proizvode ako se ne varam.

Sve to može odraditi Opencart bez ikakvih dodatnih modula ili VQmodova

Nice post. its great information give by you thanks for that.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact